Jeżeli chcielibyście się zareklamować w słynnym NK, to standardowy rozmiar reklamy Bilboard 750×100 w zwykły dzień roboczy musicie zapłacić bagatela od 60 tyś zł do 80 tyś zł. Wydawca gwarantuje 4 000 000 UU (Unikalnych Użytkowników) w ciągu jednego dnia. Co ciekawe dla każdej formy reklamy są właściwie 3 ceny. Reklamy w ciągu dni roboczych są znacznie droższe niż te dostępne w ciągu weekendu.

Dodatkowo NK korzysta z Cappingu (ograniczenie liczby emisji reklamy jednemu Użytkownikowi). Dodatkowo pojawiły się do dyspozycji reklamodawców pakiety zasięgowe, gdyby np. chcieli skierować swoją reklamę tylko do przedstawicielek płci pięknej.

Nowością jest możliwość reklamowania się na wersji mobilnej popularnego portalu. Jak podają twórcy NK przy okazji tej wieści, serwis plasuje się na drugim miejscu wśród najpopularniejszych witryn odwiedzanych za pomocą smartfonów.

Nie da się ukryć, reklama w NK to miejsce dla najzamożniejszych – tym samym przypominam Wam, że reklama na blogu tylko 1.49zł za dzień ;)


Posłuchaj nas!