Nintendo ostro zaskoczyło i niespodziewanie zapowiedziało kilka ciekawostek związanych z obchodami 35 urodzin Mario. Gracze jednak najbardziej skupili się na zamianie klasycznej gry w duży battle-royale, gdzie będzie mogło uczestniczyć 35 graczy.

To już kolejne podejście i tego typu akcja od Nintendo. W ubiegłym roku taki sam los spotkał inny klasyk, a mianowicie Tetris 99. Do odpalenia gry będzie potrzebne jedynie aktywne konto online i subskrypcja Nintendo Switch Online. Battle-royale w Mario Bros będzie dostępne 1 października.

Battle-royale to nie wszystko

Oczywiście wyżej opisana rozgrywka wieloosobowa to nie wszystkie nowości. 18 września do sklepów wskoczy wielki zestaw z trzema klasykami serii. Co najważniejsze – będą to pozycje odświeżone! Kolekcja będzie w sprzedaży jedynie do wiosny 2021.

Nintendo Switch Pro? Nowa wersja popularnej konsoli już w 2021 roku, a z nią 4K

Super Mario All-Stars natomiast już wczoraj pojawił się na konsolach i to w wersji 16-bitowej. Posiadaczy Switcha czekają zatem atrakcyjne miesiące, a fanów małego hydraulika, którzy nie posiadają Nintendo taka oferta powinna ostatecznie przekonać do zakupy konsoli.