Lato, wakacje, wyjazdy lub po prostu zwykłe, piękne lenistwo – okazji do grania na konsoli Nintendo Switch jest co niemiara. Zebraliśmy dla Was kilka ciekawych promocji z grami na Nintendo Switch, dzięki którym możecie sobie trochę umilić czas.

Gry w promocji na Nintendo Switch eShop – sierpień 2021

BioShock: The Collection (83,60 zł)

Tej gry nikomu nie trzeba przedstawiać. „BioShock” to jeden z najpopularniejszych i najbardziej oryginalnych FPS-ów ostatnich lat. Trafiamy do podwodnego miasta, gdzie odkrywamy kolejne tajemnice, walczymy z Big Daddies i Big Sisters oraz ratujemy (lub nie) Little Sisters. Całość jest podsycona genialnym, pełnym emocji klimatem. „The Collection” to aż 3 gry – „BioShock” 1 oraz 2, a do tego podniebne „Infinite”.

Kto nie grał, ten za 80 zł powinien skorzystać z okazji. Cena jest najniższa w historii sprzedaży na eShop. Promocja kończy się 24 sierpnia.

Rayman Legends Definitive Edition (39,97 zł)

A może przygodówka 2D? „Rayman” to klasyka gatunku, która w tej części i edycji „Definitive” wznosi się na swoje wyżyny. Przepiękna grafika i udźwiękowienie, sporo interesujących łamigłówek i przyjemna zabawa – to właśnie „Rayman Legends”.

Promocyjna cena jest najniższa w historii sprzedaży na eShop. Promocja kończy się 15 sierpnia.

Sonic Mania (40 zł)

Sonic – tego bohatera znają chyba wszyscy, nawet ci, którzy niezbyt często grają w gry. „Sonic Mania” jest hołdem dla klasycznych części serii, a więc wyjątkowo szybkich zręcznościówek 2D z charakterystyczną, pikselowatą grafiką. Przemierzamy kolejne plansze z zawrotną prędkością, przy okazji omijając przeszkody, likwidując wrogów i zbierając złote pierścienie.

Promocyjna cena jest najniższą w historii sprzedaży na eShop. Promocja trwa do 8 sierpnia.

Darksiders Genesis (76,49 zł)

Teraz coś dla fanów mroczniejszej akcji. „Darksiders Genesis” to prequel „Darksiders”, które możemy znać z dużych konsol. W grze mamy do czynienia z rzutem izometrycznym, zaś gameplay w stylu hack 'n’ slash opiera się na wymiennym używaniu broni białej i palnej.

Promocyjna cena jest najniższa  w historii sprzedaży na eShop. Promocja kończy się 11 sierpnia.

Children of Morta (35,20 zł)

„Children of Morta” to z kolei produkcja bardziej w stylu RPG. Jest to tytuł rogue-like z ciekawą fabułą, gdzie jako kolejni członkowie rodziny musimy się mierzyć z czyhającymi w pobliżu niebezpieczeństwami. Umiera się tu dosyć często, ale zazwyczaj dzieje się to po to, aby wrócić do gry mądrzejszym i silniejszym.

Promocyjna cena jest najniższą w historii sprzedaży na eShop. Promocja kończy się 11 sierpnia.

The Sinking City (49,75 zł)

A teraz coś dla fanów mocnej fabuły. „The Sinking City” to inspirowana Lovecraftem przygoda, gdzie pierwsze skrzypce grają przede wszystkim klimat, eksploracja, dialogi i tajemnica. Jeśli lubicie thrillery (również te książkowe) i rozgrywkę w stylu „Alan Wake”, to ten tytuł powinien Wam się spodobać.


Posłuchaj nas!