Nintendo i Levi's przygotowali wspólną kolekcję ubrań

Opublikowano 13.03.2020 9:07 -


Marzyliście kiedyś, aby założyć ogrodniczki nawiązujące do gier o Mario? Ja też nie. Ale od kiedy usłyszałem o tym pomyśle, nie mogę przestać o nim myśleć.

Dwie na pozór nic nie łączące marki - Nintendo i Levi's - zdecydowały się połączyć siły. Tematem przewodnim tej współpracy będzie najpopularniejsza postać ze świata Nintendo i jednocześnie jedna z najsłynniejszych ikon świata gier wideo.

super mario w kolekcji Nintendo i levi's

Z tego, co zaprezentowano w materiałach promocyjnych w ramach kolaboracji  Nintendo i Levi's możemy spodziewać się kilku różnych ubrań. Będą to wspomniane już jeansowe ogrodniczki z charakterystycznymi monetami "wpadającymi" do tylnej kieszeni, a także spodnie w jaskrawy kolaż z postaciami z gry, klasyczne "pięćset jedynki" ozdobione w środku napisem "power up!", bluzy, koszulki oraz kurtki jeansowe z motywem "Super Mario".

Ubrania wyglądają naprawdę świetnie, a dzięki udziałowi w projekcie marki Levi's możemy być pewni, że będą one dobrej jakości. Odzież z motywami z gier Nintendo jest dostępna w tanich sieciówkach, ale niestety są to dość często ubrania na 1 - 2 sezony. Miejmy nadzieję, że w tym wypadku będzie inaczej.

Kolekcja Levi's x Super Mario ma być dostępna od 1 kwietnia 2020 roku. Łącznie będzie to kilkanaście produktów w cenach od ok. 100 zł za akcesoria do np. ok. 600 zł za spodnie. Nie wiadomo, czy rzeczy będą oficjalnie dostępne w Polsce.

Nintendo i Levi's mario levis 3 Mario Levis 2 Nintendo i Levi's

Wieści z Rozładowani.pl