W najnowszej promocji można upolować kilka niezłych kąsków: od Far Cry 4 po DRAGON BALL XENOVERSE 2. Zobaczcie, jakie propozycje czekają na Was w wyprzedaży PlayStation Store.

DRAGON BALL XENOVERSE 2 – 39,50 zł

DRAGON BALL XENOVERSE 2 rozwija formułę niezwykle popularnego DRAGON BALL XENOVERSE dzięki ulepszonej grafice, która pozwoli graczom jeszcze bardziej zanurzyć się w największym i najbogatszym dotąd świecie Dragon Balla.

Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps – 42,00 zł

Pobierz DLC Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps i kontynuuj przygodę w Marvelowskim Nowym Jorku. Otrzymaj dostęp do trzech dodatkowych rozdziałów fabularnych zawierających nowe misje i wyzwania, frakcje przeciwników ze świata Spider-Mana i stroje do odblokowania. Zakup DLC Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps zapewnia możliwość pobrania wszystkich trzech rozdziałów fabularnych.

Far Cry 4 – 39,56 zł

Kyrat, ukryty w wysokich Himalajach, kraj, pogrążony w konfliktach. Jesteś Ajay Ghale. Jedziesz do Kyratu, by wypełnić ostatnią wolę swojej matki. Niestety zostaniesz wplątany w wojne domową i staniesz przeciwko dyktatorowi – Paganowi Minowi. Przemierzać będziesz ogromny świat, który jest tak piękny jak niebezpieczny i nieprzewidywalny, gdzie zło czai się za każdym rogiem.

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds – 25,20 zł

Poza północnym pasmem górskim, na ziemiach granicznych plemienia Banuków, przetrwają tylko najwytrwalsi. Teraz te mroźne pustkowia kryją nowe zagrożenie, a dla Aloy – nową tajemnicę, którą bardzo chce rozwikłać.

Far Cry Primal – 41,96 zł

Wielokrotnie nagradzana seria Far Cry powraca z pełną przygód i niebezpieczeństw epoką kamienia łupanego, gdy ludzkość walczyła o przetrwanie. Podbij ten nowatorski, otwarty świat pełen niesamowitych krajobrazów i nieprzewidywalnych, brutalnych starć.

Całą listę gier znajdziecie pod tym linkiem.