Nieustraszony zawita na duży ekran. Powstanie film na bazie popularnego serialu z Davidem Hasselhoffem

Opublikowano 10.08.2020 7:57 -


Popularny serial “Nieustraszony” (“Knight Rider”) doczeka się przenosin na duży ekran. Zapowiedziano film, w którym znowu będziemy mogli zobaczyć, jak Michael Knight walczy z przestępczością, wykorzystując do tego samochód ze sztuczną inteligencją. 

Uwielbiam wracać do starych seriali, takich jak “Drużyna A”, “MacGyver” czy “AirWolf”, które katowałem, będąc dzieckiem. Wśród nich był także “Nieustraszony” z bohaterskim Michaelem Knightem i jego super autem o nazwie KITT, które posiadało sztuczną inteligencję. Jako dzieciaki wyobrażaliśmy sobie, że sami posiadamy takie auta, a kupując zegarki, które wydawały jakiekolwiek dźwięki, że w ten sposób komunikujemy się z naszym autem. Wtedy to wyglądało komicznie, była to przecież wyobraźnia na bazie serialu, a dziś możemy komunikować się z nowymi autami poprzez aplikacje mobilne, a gadanie do zegarka nie jest już niczym dziwnym. Jednak sentymentalna podróż do serialu “Nieustraszony”, w którym główną rolę grał David Hasselhoff, może niebawem nabrać nowego znaczenia. Pojawiły się bowiem doniesienia o tym, że powstanie film na bazie serialu “Nieustraszony” i przyznaję, że trochę się jaram.

Powstanie film na bazie "Nieustraszonego"

W sieci pojawiły się informacje, jakoby firmy Spyglass Media Group oraz Atomic Monster nawiązały współpracę, a jej efektem ma być powstanie filmu o przygodach Michaela Knighta i jego super wozu. Za scenariusz odpowiedzialny jest TJ Fixman, znany z przeniesienia na ekran gry Ratchet & Clank. Serwis Deadline podaje, że ze strony Atomic Monster za film odpowiedzialny będzie James Wan, który reżyserował takie filmy, jak “Aquaman”, “Szybcy i wściekli 7”, “Obecność” czy “Piła”. Producentem wykonawczym filmu ma być Judson Scott. Zgodnie z przekazywanymi przez Deadline informacjami, fabuła filmu ma dziać się w aktualnych czasach, jednak Michael Knight ma walczyć z tymi samymi problemami, które dotykały ludzi w serialu. Naturalnie, ma do tego wykorzystywać swój samochód wyposażony w nowoczesne technologie. Niestety nic więcej na chwilę obecną nie wiadomo.  

Czekamy na informację, kto zagra główną rolę

Jak przyznałem we wstępie, jaram się niesamowicie. Ciekawe kto zagra główną rolę, a także jakim autem będzie poruszał się główny bohater. Może to będzie jakieś auto elektryczne? Chciałbym doczekać się innych filmów bazujących na takich starych serialach, a najbardziej przeniesienia AirWolfa na duży ekran.

Źródło: Deadline

Wieści z Rozładowani.pl