Niespodzianka od HTC do mnie dotarła, czyli pierwsze wrażenia

Niespodzianka od HTC do mnie dotarła, czyli pierwsze wrażenia

Opublikowano 14.11.2013 13:03 -


Model który widzicie na powyższym/poniższym zdjęciu nie jest może najnowszy (HTC wypuściło następce), ale to i tak jeden z telefonów, który krążył na orbicie moich zainteresowań. Dzisiaj trafił w moje ręce na okres testów. Z ogromną przyjemność sprawdzę jego możliwości i to jak będzie się spisywał w codziennej rzeczywistości właściciela Geeka ;-) Niemniej jeśli macie jakieś sugestie na czym się skupić, co dokładnie sprawdzić to zamieniam się w słuch. Tymczasem jak pierwsze wrażenia?

htc1

Telefon ten doskonale się trzyma. Sprawia wrażenie przygotowanego z najwyższej jakości materiałów a tylna aluminiowa obudowa sprawia wrażenie bardzo solidnej. Jest jedna rzecz na której się ciągle łapie. Próbuje odblokować ekran, poszukując przycisku blokadu ekranu z boku telefonu (jak w Samsungach). Tutaj przycisk jest u góry i mam nadzieje, że nie będę miał problemu żeby się przestawić, kwestia pewnie niedługiego czasu. Swoja drogą przycisk umieszczony z prawej strony, chyba jednak jest wygodniejszy ;-)

Bardzo jestem ciekawy jak spisywać się będą klawisze dotykowe, gdyż fizycznych brak. Będzie to doskonały moment by zbić swoje obawy przed klawiszami nexusowymi. Co dalej? Czas pokaże a ja biorę się za testy. Czekam na Wasze sugestie.

Wieści z Rozładowani.pl