Niektóre funkcje z Galaxy Watch Active 2 pojawiają się w starszych smartwatchach

Niektóre funkcje z Galaxy Watch Active 2 pojawiają się w starszych smartwatchach

Opublikowano 20.11.2019 19:41 -


Najnowszy smartwatch od Samsunga pojawił się na rynku całkiem niedawno. Mimo to już znalazł swoich wiernych użytkowników, którzy uważają, że lepszego zegarka do telefonów z Androidem nie ma. Skąd takie przekonanie? Głównie dzięki nowym funkcjom, w jakie w tym roku postanowił wyposażyć je producent. Okazało się, że część z nich wraz z nową aktualizacją trafi także do starszych modeli. Jesteście ciekawi, jakie możliwości pojawią się w smartwatchach?

Galaxy Watch oraz Galaxy Watch Active oczekują właśnie na kolejną aktualizację. Wraz z nią zegarki mają zostać wzbogacone o takie funkcje, jak Samsung Health, czy Bixby Voice, które wprowadzono po raz pierwszy w Active 2. To oczywiście nie wszystko, co szykuje producent dla posiadaczy smartwatchy od Samsunga, jednak one przykuły największą uwagę podczas tegorocznej premiery.

Szczegóły dotyczące aktualizacji Galaxy Watch

Największą zmianą będzie dodanie interfejsu dotykowego do modelu Galaxy Watch Active. Kiedy pojawił się on w najnowszym smartwatchu, od razu jego obsługa stała się bardziej intuicyjna. Producent doszedł więc do wniosku, że funkcja ta przyda się także poprzedniej wersji, a wraz z nią także innym.

Dużą aktualizację otrzyma również Bixby. Od tej pory asystenta głosowego będzie można wykorzystywać do uruchamiania procedur ćwiczeń i sterowania urządzeniami SmartThings. Dostępna jest także większa liczba języków.

Ostatnią funkcją ma być Samsung Health, który pojawi się w obu modelach Galaxy Watch. Będzie ona śledziła cele fitness, jakie użytkownik sobie postawi do realizacji. Ponadto pojawi się także specjalna informacja ostrzegania o zbyt niskim tętnie podczas ćwiczeń. Na pewno zostanie to docenione przez osoby prowadzące aktywny tryb życia.

Dodatkowe zmiany w interfejsie

Samsung zadbał nie tylko o powiększenie liczby funkcji, ale także udoskonalenie wyglądu interfejsu. Ma stać się on bardziej intuicyjny- ikony używanych aplikacji zostaną przesunięte, godzina będzie widoczna nawet w trakcie rozmowy, a szybki panel wyboru będzie łatwiejszy do indywidualnego dostosowania. Pojawią się 24 również nowe sub-tarcze, co pozwoli wybrać preferowany wygląd zegarka.

Aktualizacje smartwatchy Samsunga mają być wprowadzane stopniowo już od dziś. Jeśli jesteście więc posiadaczami jednej z dwóch wersji starszego Galaxy Watch, koniecznie wypatrujcie nowych funkcji, jakie już niebawem pojawią się w Waszych zegarkach i dajcie znać, jak się Wam spodobały.

Źródło: The Verge

Wieści z Rozładowani.pl