Niebezpieczna próba pobicia rekordu i to online
Niebezpieczna próba pobicia rekordu i to online

Opublikowano 8 lat temu -


Pewna kobieta z New Jersey, podejmuje się dość kontrowersyjnej i przede wszystkim niebezpiecznej próby pobicia rekordu Guinness'a. Jej głównym celem jest zdobycie tytułu najbardziej otyłej kobiety na świecie. Sam pomysł brzmi absurdalnie, to nie wszystko. Cały proces zdobywania dodatkowych kilogramów można zobaczyć w sieci, na jej stronie internetowej. Oczywiście za drobną opłatą.

Donna Simpson twierdzi, że 7 tysięcy osób, które na bieżąco ją śledzą - w ogromnym stopniu pomagają jej w zjedzeniu 15 tysięcy kalorii dziennie! Aktualnie jej waga wynosi około 320kg a by pobić rekord brakuje jej jeszcze około 140kg. Koszt jedzenia to z pewnością ogromny wydatek, ale przyszła rekordzistka zapewnia, że jej serwis z płatnymi subskrypcjami przynosi rocznie około 100 000$.

Przerażające jest to do czego ludzie są zdolni, tylko by trochę dorobić, bo nie oszukujmy się, że o pieniądze tutaj chodzi. O ile z pewnością znajdą się czynniki tak wielkiej desperacji to jest także druga strona medalu - kto za owe subskrypcje płaci?