Zupełnie przypadkiem zauważyłem, że ostatni wpis o Deezerze był moim postem na blogu nr 1000. Jest co świętować, jakby całość zebrać w książkę, to może i nie byłaby ona cholernie wciągająca lekturą, ale objętościowo mogła by dorównać niewielkiej encyklopedii ;-) Nie wszystkie wpisy są najwyższych lotów, jednak robię co mogę by było ciekawie i poprawnie stylistycznie ;-)

Takie okazje głównie prowadzą do refleksji, podsumowań i w sumie mam kilka przez okres ponad 2 lat od kiedy prowadzę blog. Społeczność czytelników nie bije na głowę, a przynajmniej tak wskazują cyferki – ale jeszcze przyjdzie na to czas ;-) Przede wszystkim głównym zarzutem, główną wadą bloga jest spora ilość literówek, brak przecinków czy inne smaczki. Obiecuje poprawę, a każdy tekst będzie przechodził przez ręce, osoby która z językiem polskim jest za pan brat. Jeżeli nawet po korekcie będą literówki, będę miał chociaż czyste sumienie i przede wszystkim winnego ;-)

Żadnych konkursów, fantów czy gratisów nie mam niestety. Mam jednak zapewnienie, że to nie ostatni 1000 postów tutaj :-)


Posłuchaj nas!