Nie masz jeszcze przebrania? Oto idealna maska na Halloween

Nie masz jeszcze przebrania? Oto idealna maska na Halloween

Opublikowano 30.10.2019 8:54 -


Wielkie święto przebierańców już jutro. Na pewno wielu z Was nadal zastanawia się, jaki byłby idealny kostium halloweenowy na imprezę z przyjaciółmi. Czy tym razem wybrać postać superbohatera, straszną wiedźmę, a może jeszcze kogoś innego? O tym, jakie stroje będą najmodniejsze, jakiś czas temu pisał Przemek. Jednak gdyby tak odejść od standardów i przebrać się za każdego jednocześnie?

Brzmi co najmniej dziwnie, ale jest to całkowitą prawdą. Niejaki Sean Hodgins postanowił zaprojektować gadżet dla osób, które nie mogą podjąć jednoznacznej decyzji o swoim stroju. Będzie nim maska na Halloween, zmieniająca motywy przewodnie i pozwalająca użytkownikowi zostać dokładnie tym, kim bądź czym chce. Czy teraz rozwiązanie te wydaje się dobrym pomysłem? Zobaczcie sami!

Projekcyjna maska na Halloween na baterie

Osoby niezdecydowane na pewno niejednokrotnie miały problem z podjęciem decyzji ostatecznej, dotyczącej swojego stroju. Prawdopodobnie już niebawem nie będą musiały wcale o tym myśleć, bo powstał projekt specjalnej maski projekcyjnej. Aby mogła ona zmieniać przebranie, została wyposażona w specjalną baterię kieszonkową, dzięki której do czasu rozładowania, możemy być tym, kim chcemy. Wszystko, co znajdzie się na białej masce, będzie tylko projekcją, jednak tak zaprojektowany gadżet, zasługuje na prawdziwe wyróżnienie. Spójrzcie, jak to wygląda w praktyce!

Koniec problemów z wybraniem kostiumu!

Maska stanowi tylko jeden z elementów przebrania, w którym jednak odgrywa znaczącą rolę. Została wykonana dzięki drukowi 3D, co sprawia, że posiada strukturę tworzywa sztucznego i bardzo dobrze widać na niej jakąkolwiek projekcję. Wystarczy założyć ją na głowę, odpowiednio ustawić pasek oraz ubrać pozostałe elementy. Są nimi czarne spodnie oraz czarna bluza z kapturem, na której również pojawiają się projektory. Służą one do odtwarzania bardziej zaawansowanych obrazów, które zostaną wgrane do urządzenia.

Aby móc samodzielnie skonstruować taką maskę, potrzebna jest spora wiedza elektroniczna, programistyczna oraz wiele niezbędnych urządzeń. Nie oznacza to jednak, że jest to niewykonalne! Tak oryginalny pomysł na strój na Halloween skradnie serca wielu znajomych, dlatego warto się skrupulatnie przygotować na przyszły rok. Być może na rynku pojawią się gotowe maski z mini projektorami, które wystarczy kupić i uzupełnić o własne animacje. Jak Wam podoba się ten pomysł?

Źródło: Gizmodo

Wieści z Rozładowani.pl