Odcinkowe cykle ciekawych opowieści cieszą się szczególną sympatią widzów. Napięcie rozłożone na kilka odcinków, wielowątkowość i zaskakujące elementy, które lubią pojawiać się w ostatnich momentach sezonu – to to, co kochamy najbardziej. Jedna z najpopularniejszych platform streamingowych doskonale o tym wie i z satysfakcją serwuje nam kolejne, doskonałe tytuły.

Te, które między innymi będziemy mogli obejrzeć w listopadzie 2020 to:

„The Crown” (sezon IV) – czyli królowa Elżbieta i jej spotkanie z Margaret Thatcher, a w tle małżeństwo księcia Karola i Lady Diany.

„Czy mnie słyszysz?” (sezon II) – opowieść o trzech przyjaciółkach z biednej dzielnicy, idących przez życie z humorem, walcząc jednocześnie z przeciwnościami losu.

„Miłość i anarchia” – Zamężna konsultantka i młody informatyk w ramach flirtu wymyślają sobie wyzwania idące pod prąd normom społecznym… może być ciekawie…

„Undercover” (sezon II) – producent ekstazy, wiodący luksusowe życie na pograniczu holendersko-belgijskim oraz dwóch agentów, którzy biorą go na celownik.

Filmy, które pojawią się w listopadzie na Netflix

„Jackass. Bezwstydny dziadek” (2013) – Johnny Knoxville, jako 80 letni dziadek i jego zaskakująco śmieszne perypetie, które przeżywa razem z uroczym wnuczkiem.

„Sposób na teściową” (2005) – Jlo i Jane Fonda w doskonałym duecie.

„Dennis Rozrabiaka” (1993) – co się dzieje, kiedy największy łobuz trafia pod opiekę sąsiadów?

„The good doctor” (1952) – klasyk kina z doskonałą obsadą.

A co Netflix przygotował dla dzieci?

„Śmieciarka” – Staś i jego przygody z gigantyczną śmieciarką.

„Superaki” – przygody zwierzątek z całego świata.

„Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa: Święta w Chatwielu” – perypetie przedświąteczne załogi ratunkowej.

„Tut Tut Autka: Gwiazdka w Pagórkowie” – kolejna propozycja dla małych fanów przygód w świątecznej scenerii.

Poza tym serwis ma zamiar wprowadzić do swojej bibliotek kilka naprawdę interesujących filmów dokumentalnych: „Carmel: Kto zabił Marię Martę?” , „Shawn Mendes: In Wonder” , „Pyszne tradycje: Kuchnia Gansu” , czy „Hot Chocolate Nutcracker: Taneczne marzenia”.

W listopadzie na Netflixie czeka nas całkiem spora dawka nowości, kontynuacji rozpoczętych już historii i kilka klasyków. Trzeba przyznać, że jesień zapowiada się pięknie!