Niczym Godzilla na Polski rynek wkroczył właśnie hostingowy gigant WordPressa.

Niczym Godzilla na Polski rynek wkroczył właśnie hostingowy gigant WordPressa.

Opublikowano 7.01.2016 14:53 - 6


Ekipa  DigitalCube pochodzi z kraju kwitnącego jena, to właśnie tam powstała platforma Amimoto.

AWS-WP1

AMI pochodzi od Amazon Machine Images, z kolei MOTO to baza, podstawa- reasumując Amimoto to wydajny hosting  Wordpressa w chmurze oparty o Amazon Web Service.

amifirmy

Z platformy korzystają takie marki jak Mazda, Sharp, Aol, czy Visa i wiele innych.

Obecnie platforma Amimoto oferuje 2 rodzaje hostingu, indywidualny i zarządzany. Usługa indywidualna pozwala na większą niezależność i pełną kontrolę Twojego WordPressa dodatkowo wyposażona jest przez Amimoto w przyjazne dla Developerów funkcje jak WP-CLI i Git. Hosting Zarządzany pozwala wygodnie usiąść w fotelu, nie będziesz musiał niczego samodzielnie instalować ani migrować- zespół Amimoto zajmie się wszystkim za Ciebie. Pojedyncza instancja, wiele instancji, czy obsługa korporacji? Żaden problem, dopasują ofertę do potrzeb klienta. Jak twierdzą zakochamy się- dlaczego? Jest prosto, żaden z użytkowników nie będzie miał problemu z obsługą.

Nie chcemy abyś się przepracowywał, gwarantujemy proste i skuteczne rozwiązania spełniające najbardziej wygórowane oczekiwania.” – Amimoto Team

bg-self-hosting

Jest turbo-wydajnie, o czym może świadczyć choćby grupa globalnych liderów, którzy im zaufali. Jest skalowalny, Amimoto pozwala na dopasowanie w zależności od natężenia ruchu. Więcej? Zajrzyjcie na Polską stronę Amimoto i zapoznajcie się z planami hostingowymi.

Obawiacie się problemów związanych z kontaktem? Nic bardziej mylnego, mieliśmy okazje poznać ekipę Amimoto na ubiegłorocznym WordCamp Polska w Krakowie (12-13 września 2015), okazało się, że wśród członków ekipy mamy swojego człowieka :)


ami

Z tego miejsca pozdrawiamy /od lewej/ Takayuki Miyauchi (Engineer), Hiromichi Koga (CEO), Kel Santiago (Writer/Evangelist) i uwaga.. Maciej Pilarski (Technical Evangelist), Matt niestety zabrakło Cię na zdjęciu, ale będziemy się jeszcze widzieć.

また会いましょう!
Do zobaczenia!

Autor: Łukasz Szendzielarz

Wieści z Rozładowani.pl