Nicole Kidman i Hugh Grant w nowym serialu HBO - zobacz zwiastun "Od nowa"

Opublikowano 24.09.2020 13:17 -


To może być jeden z ciekawszych seriali tej jesieni na HBO. Jak dodamy do tego, że jedną z głównych ról gra Nicole Kidman, to hit niemalże murowany, szczególnie że u jej boku zobaczymy Hugh Granta. Najwyraźniej Kidman spodobała się producentom HBO po sukcesie Małych kłamstewek. Serial Od nowa zadebiutuje na platformie HBO GO już 26 października.

Pierwsza seria składać się będzie z 6 odcinków. Produkcja oparta jest na książce Nie chciałaś wiedzieć Jean Hanff Korelitz. Chociaż twórcy zapewniają, że książka była jedynie inspiracją dla fabuły serialu.

Fabuła opowiada o Grace i Jonathanie Fraserach, którzy żyją tak, jak zawsze chcieli. Pewnej nocy wszystko się zmienia w obliczu gwałtownej śmierci i łańcucha zaskakujących wydarzeń. Grace, nagle pozostawiona sama sobie, konfrontuje się z narastającą w jej w życiu katastrofą, która na dodatek ma charakter publiczny. Przerażona sytuacją, musi porzucić dotychczasowe życie i zbudować swój świat od nowa – dla siebie i swojego syna.

Od nowa na HBO - zwiastun

HBO GO WRZESIEŃ 2020 NOWOŚCI

DES

Opowieść o seryjnym mordercy, który przez pięć lat bezkarnie zabijał w swoim mieszkaniu chłopców i młodych mężczyzn.

TACY WŁAŚNIE JESTEŚMY

Ośmioodcinkowa opowieść o dorastaniu dwójki amerykańskich dzieciaków w bazie wojskowej USA we Włoszech. Za kamerą stanął nominowany do Oscara Luca Guadagnino.

DZIEŃ TRZECI

Składający się z dwóch części – “Lato” i “Zima” – miniserial HBO, który podąża za dwójką bohaterów granych przez Jude’a Law oraz Naomie Harris.

NAPRZÓD

Janko i Bogdan są nastoletnimi elfimi braćmim, którzy pewnego dnia postanawiają sprawdzić, czy magia wciąż istnieje. Z okazji szesnastych urodzin Janka udaje im się wypowiedzieć zaklęcie, pozwalające przywołać do życia ich nieżyjącego tatę. Rezultat jest jednak tylko połowiczny… a chłopcy mają zaledwie 24 godziny, aby odnaleźć drugą połowę ojca.Przepięknie zrealizowana animowana opowieść o dwóch braciach, którzy postanawiają przywrócić do życia swojego nieżyjącego ojca. Ich podróż jest pełna magicznych zaklęć, tajemniczych map, niemożliwych przeszkód i niewyobrażalnych odkryć. Za reżyserię obrazu odpowiada nominowany do BAFTY Dan Scanlon (Iniemamocni 2), a swoich głosów w polskiej wersji bohaterom użyczyli m.in. Edyta Olszówka, Grzegorz Damięcki oraz Michał Piela.

Wieści z Rozładowani.pl