Nexus 5 uchwycony w materiale na YT? Czy nowy telefon będzie sygnowany przez LG? Porcja nexusowych smaczków

Nexus 5 uchwycony w materiale na YT? Czy nowy telefon będzie sygnowany przez LG? Porcja nexusowych smaczków

Opublikowano 21.10.2013 8:33 Aktualizacja: 21.10.2013 8:39 -


Przyznam szczerze, że pokładam duże nadzieje w Androidzie a minęło raptem kilka dni od kiedy do niego wróciłem na okres testów. Niemniej przy mojej przesiadce z ajfona mam już ściśle określoną pulę telefonów, które mnie interesują. Wśród nich znajduja się HTC One, SGSIII/IV i właśnie Nexus w wersji 4 i bardzo przeze mnie oczekiwany Nexus 5. Nie sądzę by dorobili mi przycisk fizyczny, ale z pewnością stosunek ceny do jakości będzie mocno zachęcający, no i fakt, że telefon jest wprost od Google.

Niemniej cały czas staram się śledzić doniesienia odnośnie 5tki i kilka ciekawych dziś znalazłem. Otóż przede wszystkim plotki, ploteczki odnośnie tego modelu, paradoksalnie sprzeczne i to z jednego źródła. Jak donosi serwis engadget nowy telefon może nie nosić loga LG. Skąd te przypuszczenia? Otóż powołują się na wypowiedź wiceprezesa mobilnego działu na Europę, z której wynika, że firma nie potrzebuje ponownego marketingowego szumu, po sukcesie Nexusa 4. Cóż za skromność.

Dlaczego sprzeczne? Gdyż druga plotka z kolei niesie, że na nowym N5 logo LG jednak się pojawi. Wszystko za sprawą poniższego zdjęcia, które zostało wykonane podczas prezentacji nowej androidowej postaci (KitKat) przed siedzibą Google.

newnexus

Zdjęcie to wycięta klatka z materiału, który pojawiła się na YT po czym po chwili zniknęła. Oczywiście nie muszę dopowiadać, że Pan w zielonej koszuli radosny jest nie ze względu na prezentacje androidowego KitKata, tylko na fakt, że trzyma prawdopodobnie nowego Nexusa ;-)

Kontrolowane wycieki? Czy jak to zwykle bywa, ktoś nas trolluje? Mam nadzieje, że niebawem się okaże, bo ile można czekać. Powiedziałem to ja, do niedawna wyznawca ajfonów.

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację