Netflix zdradza swoje najpopularniejsze produkcje wszechczasów, a wśród nich... Stranger Things

Netflix zdradza swoje najpopularniejsze produkcje wszechczasów, a wśród nich... Stranger Things

Opublikowano 18.10.2019 14:20 -


Nikogo raczej nie powinien dziwić fakt, że oryginalne produkcje Netflixa cieszą się największym zainteresowaniem użytkowników. Było to widać, chociażby po artykule Przemka, dotyczącym 5 sezonu Domu z Papieru, który osiągnął dziesiątki tysięcy wejść w ciągu kilku godzin. Najlepszym dowodem, na tak sporą oglądalność, jest oficjalna prezentacja danych liczbowych, gdzie platforma podsumowuje swoje osiągnięcia z ostatnich miesięcy. Ja już wiem, co się tam znajduje, a Wy jesteście ciekawi?

Do tej pory w czołówce filmowej Netflixa znajdowały się: Bird Box z liczbą 80 milionów wyświetleń, Triple Frontier z liczbą 52 milionów oraz na trzecim miejscu The Highwayman z liczbą 40 milionów. Wszystko to w zaledwie miesiąc od premiery na platformie streamingowej. Nie trzeba było długo czekać na kolejne rekordy – zobaczcie zresztą sami, co tym razem trafiło w gusta największej ilości użytkowników.

stranger things

Rekordowe liczby odtworzeń w ostatnich miesiącach

Netflix niemal co tydzień zaskakuje nas największymi nowościami swojej produkcji. Nie brakuje wśród listy zarówno seriali, jak i filmów, które naprawdę cieszą się dużym zainteresowaniem. To właśnie wśród tej kategorii niedawno poznaliśmy rekordzistę liczby odtworzeń. W czerwcu bowiem zadebiutował film Murder Mystery i on również szybko zyskał rzeszę fanów. Wszystko za sprawą głównych bohaterów, czyli Adama Sandlera oraz Jennifer Aniston, którzy są jedną z ulubionych ekranowych par. Ich rekord to aż 31 milionów odtworzeń w ZALEDWIE 3 DNI od premiery, co w dużej mierze Netflix na pewno zawdzięcza wielbicielom serialu Przyjaciele. To jednak nie jest największą niespodzianką, jaką ukazała nam platforma.

Trzeci sezon Stranger Things bije rekordy wszech czasów!

Informacja o rekordowej liczbie oglądalności Stranger Things na pewno Was nie dziwi. W końcu ten serial jest naprawdę niesamowity i każdy, kto zacznie go oglądać, nie może doczekać się dalszych losów bohaterów. Powinniście więc wiedzieć, że rekord trzeciego sezonu wyniósł… AŻ 64 MILIONY w ciągu pierwszego miesiąca od premiery. Jest to naprawdę imponujące, także dla samego Netflixa, dlatego niedawno producent zapowiedział już powstanie 4 sezonu! Fanów serialu na pewno cieszy taka informacja i zapewne zrobią wszystko, by czwarty sezon również pobił wszelkie rekordy platformy streamingowej.

stranger things

Źródło: independent.co.uk

Wieści z Rozładowani.pl