Nie inaczej jest i tym razem, serwis dodał sporo nowych rzeczy tuż przed weekendem. Dzięki temu bez problemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Wiem, że wszyscy żyją wczorajszym teaserem Wiedźmina, wyczekując informacji na temat oficjalnej premiery. Przyjrzyjcie się jednak temu, co już teraz pojawiło się na Netflixie.

Lista nowości Netflix – październik 2019

Martin Matte: Życie, śmierć… o la la! – film (2019)

W swoim pełnym niespodzianek stand-upie Martin Matte dzieli się żenującymi historyjkami i opowiada, jak można rozwiązać problem internetowych trolli. W rolach głównych: Martin Matte.

My Country: The New Age – 1 sezon (2019)

U kresu królestwa Goryeo po jednej stronie stali liderzy dążący do wejścia w nową erę, a po drugiej zwyczajni ludzie, którzy ryzykowali wszystko. W rolach głównych: Yang Se-Jong, Woo Do‑hwan, Seolhyun.

Magiczne Andy – 1 sezon (2019)

Efektowny serial dokumentalny pokazujący życie pięciu osób związanych z majestatycznymi górami Ameryki Południowej ciągnącymi się od Argentyny po Kolumbię. Twórcy: Luis Ara, Alexandra Hardorf.

Było sobie życie – 1 sezon (1986)

Przygotujcie się na emocjonującą podróż po ludzkim ciele! Kultowy serial animowany pokazuje, jak działają nasze komórki, serce, mózg i cała reszta. W rolach głównych: Roger Carel, Marie-Laure Beneston, Gilles Laurent. Twórcy: Albert Barillé.

Arrow – 6 sezon

Ekranizacja komiksu Green Arrow DC Comics — zamożny playboy staje się mściwym superbohaterem, który uzbrojony tylko w łuk i strzały ratuje miasto przed złoczyńcami. W rolach głównych: Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey.

The Game Changers – dokument (2019)

Zawodnik UFC rozmawia z naukowcami i wybitnymi atletami o błędnych przekonaniach na temat wpływu spożywania mięsa na siłę oraz zaletach diety roślinnej. W rolach głównych: Arnold Schwarzenegger, Lewis Hamilton, James Wilks.

Duchy z Sugar Land – film (2019)

Kilkoro amerykańskich muzułmanów mieszkających w Teksasie zastanawia się, dlaczego ich przyjaciel Mark został ekstremistą i dołączył do ISIS. Film Bassama Tariqa otrzymał w 2019 r. Nagrodę Jury dla najlepszego dokumentu krótkometrażowego na festiwalu Sundance.

What If? – 1 sezon (2019)

Cztery osoby znajdują się na rozdrożu i muszą podjąć trudną decyzję. Najpierw mogą jednak sprawdzić, jak dany wybór wpłynie na ich życie. W rolach głównych: Monther Rayahnah, Khaled Ameen, Aseel Omran.


Posłuchaj nas!