Netflix zapowiada serial komediowy "Space Force". W roli głównej - Steve Carell
Netflix zapowiada serial komediowy "Space Force". W roli głównej - Steve Carell

Opublikowano 4 miesiące temu -


Netflix zasadniczo przyzwyczaił nas w ostatnich miesiącach, że praktycznie co tydzień anonsuje jakieś nowe produkcje. Nie inaczej jest i tym razem, wczoraj opublikowano filmową zapowiedź nowego serialu Space Force. Steve Carell jako współtwórca i odtwórca głównej roli jednocześnie.

Steve Carell tworzy produkcję razem z Gregiem Danielsem, razem już pracowali przy innym serialu z udziałem Carella - Biuro. Twórcą Biura był także Daniels. Współpraca najwidoczniej (nie było mi dane jeszcze obejrzeć Biura) była dość udana, skoro panowie wchodzą w kolejną serię.

Netflix udostępnił film, który jest tak naprawdę tekstową zapowiedzią serialu Space Force. Ma być to komediowa produkcja, skupiająca się na fikcyjnych bohaterach. Dostali oni misję uruchomienia tytułowego Space Force Prezydenta Trumpa. Kryjąca się pod tą nazwą grupa, ma być swego rodzaju szóstym rodzajem sił zbrojnych. Jak sama nazwa mówi, zadania te są z gatunku kosmicznych: obrona satelitów okołoziemskich, jak i kosmicznych wyzwań. „Czy jakoś tak” - jak mówi zaprezentowany filmik.

Na pewno Space Force może być ciekawą, komediową alternatywą dla zazwyczaj bardziej poważnych, ambitnych produkcji, które poruszają tematykę kosmiczną. Steve Carell zdecydowanie gwarantuje jakość, a Netflix porządną realizację. Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy dokładnie produkcja pojawi się w serwisie, ale streamingowy gigant raczej nie prezentuje takich zapowiedzi z dłuższym niż kilka miesięcy wyprzedzeniem.