Netflix święci triumfy pod względem swojej popularności wśród serwisów VOD. Co chwila na platformie pojawiają się nowe filmy i seriale, o czym systematycznie Was informujemy. Chęć obejrzenia produkcji dostępnych w ofercie Netflixa wiąże się z koniecznością założenia konta oraz uiszczenia odpowiedniej opłaty. Do dyspozycji użytkownicy mają trzy pakiety. Podstawowy, za który należy zapłacić 34 zł miesięcznie, nie oferuje jakości HD filmów, a jednocześnie filmy można oglądać na jednym ekranie. W pakiecie standardowym pojawia się już jakość HD oraz możliwość jednoczesnego wyświetlania filmów na 2 ekranach. Za ten pakiet Netflix życzy sobie 43 zł miesięcznie. Najdroższy pakiet za 52 zł umożliwia oglądanie filmów na 4 ekranach jednocześnie, a także jakość Ultra HD. Już od dawna nie jest dostępny dla wszystkich bezpłatny pierwszy miesiąc, w ramach którego można wypróbować usługę. Chociaż użytkownicy donoszą, że czasami pojawia się taka opcja. Sam w ubiegłym tygodniu założyłem kolejne konto, które za darmo ma pierwszy miesiąc. Sprawdzając stronę serwisu w kolejnych dniach, pojawiały mi się komunikaty o możliwości uiszczenia opłaty w kwocie 17 zł za pierwszy miesiąc przy zakładaniu nowego konta.

Nowości Netflix – zobacz, co obejrzeć w weekend i najbliższe dni (wrzesień 2020)

Netflix za darmo udostępnia filmy i seriale

Teraz Netflix ogłosił udostępnienie całkowicie za darmo niektórych treści ze swoich zasobów. Żeby je zobaczyć, nie trzeba zakładać konta, a tym samym podawać sposobu ewentualnej przyszłej płatności. W ten sposób platforma chce przyciągnąć nowych użytkowników, a także tych, którzy z niej zrezygnowali. Netflix wierzy, że osoby, które spróbują za darmo udostępnionych treści, przekonają się do usługi i założą konta, w ramach których będą ponosić comiesięczną opłatę.

Netflix udostępnił za darmo następujące filmy:

  • Zabójczy rejs
  • Nie otwieraj oczu
  • Dwóch papieży

Enola Holmes z Millie Bobby Brown w roli tytułowej siostry słynnego detektywa – zobacz zwiastun od Netflixa

Za darmo można obejrzeć także pierwsze odcinki seriali:

  • Stranger Things
  • Szkoła dla elity
  • Dzieciak rządzi: Znowu w grze
  • Jak nas widzą
  • Miłość jest ślepa
  • Nasza planeta
  • Grace i Frankie

Jak powstawał Wiedźmin – zobacz niesamowity dokument od Netflixa!

Jak obejrzeć za darmo filmy i seriale na Netflix?

Żeby obejrzeć za darmo udostępnione filmy i seriale na Netflixie, wystarczy za pośrednictwem przeglądarki internetowej przejść na dedykowaną stronę: https://www.netflix.com/pl/watch-free. Z listy udostępnionych treści możemy wybrać interesujący nas film lub serial i go obejrzeć.