Netflix za darmo udostępnia kilka filmów. Sprawdź, co możesz obejrzeć!

Opublikowano 1.09.2020 8:02 -


Netflix udostępnił za darmo kilka filmów oraz pierwszych odcinków popularnych seriali. Do ich obejrzenia nie jest potrzebne zakładanie konta.

Netflix święci triumfy pod względem swojej popularności wśród serwisów VOD. Co chwila na platformie pojawiają się nowe filmy i seriale, o czym systematycznie Was informujemy. Chęć obejrzenia produkcji dostępnych w ofercie Netflixa wiąże się z koniecznością założenia konta oraz uiszczenia odpowiedniej opłaty. Do dyspozycji użytkownicy mają trzy pakiety. Podstawowy, za który należy zapłacić 34 zł miesięcznie, nie oferuje jakości HD filmów, a jednocześnie filmy można oglądać na jednym ekranie. W pakiecie standardowym pojawia się już jakość HD oraz możliwość jednoczesnego wyświetlania filmów na 2 ekranach. Za ten pakiet Netflix życzy sobie 43 zł miesięcznie. Najdroższy pakiet za 52 zł umożliwia oglądanie filmów na 4 ekranach jednocześnie, a także jakość Ultra HD. Już od dawna nie jest dostępny dla wszystkich bezpłatny pierwszy miesiąc, w ramach którego można wypróbować usługę. Chociaż użytkownicy donoszą, że czasami pojawia się taka opcja. Sam w ubiegłym tygodniu założyłem kolejne konto, które za darmo ma pierwszy miesiąc. Sprawdzając stronę serwisu w kolejnych dniach, pojawiały mi się komunikaty o możliwości uiszczenia opłaty w kwocie 17 zł za pierwszy miesiąc przy zakładaniu nowego konta.

Nowości Netflix – zobacz, co obejrzeć w weekend i najbliższe dni (wrzesień 2020)

Netflix za darmo udostępnia filmy i seriale

Teraz Netflix ogłosił udostępnienie całkowicie za darmo niektórych treści ze swoich zasobów. Żeby je zobaczyć, nie trzeba zakładać konta, a tym samym podawać sposobu ewentualnej przyszłej płatności. W ten sposób platforma chce przyciągnąć nowych użytkowników, a także tych, którzy z niej zrezygnowali. Netflix wierzy, że osoby, które spróbują za darmo udostępnionych treści, przekonają się do usługi i założą konta, w ramach których będą ponosić comiesięczną opłatę.

Netflix udostępnił za darmo następujące filmy:

  • Zabójczy rejs
  • Nie otwieraj oczu
  • Dwóch papieży

Enola Holmes z Millie Bobby Brown w roli tytułowej siostry słynnego detektywa – zobacz zwiastun od Netflixa

Za darmo można obejrzeć także pierwsze odcinki seriali:

  • Stranger Things
  • Szkoła dla elity
  • Dzieciak rządzi: Znowu w grze
  • Jak nas widzą
  • Miłość jest ślepa
  • Nasza planeta
  • Grace i Frankie

Jak powstawał Wiedźmin – zobacz niesamowity dokument od Netflixa!

Jak obejrzeć za darmo filmy i seriale na Netflix?

Żeby obejrzeć za darmo udostępnione filmy i seriale na Netflixie, wystarczy za pośrednictwem przeglądarki internetowej przejść na dedykowaną stronę: https://www.netflix.com/pl/watch-free. Z listy udostępnionych treści możemy wybrać interesujący nas film lub serial i go obejrzeć.

Wieści z Rozładowani.pl