Netflix z prezentami: zobacz nowości filmowe i serialowe w serwisie

Opublikowano 20.11.2019 12:03 Aktualizacja: 13.06.2020 13:33 -


Pamiętam, jak jeszcze jakiś czas temu nowości na Netflix pojawiały się tygodniowo w liczbie dwóch-trzech produkcji. Były takie momenty. Teraz kiedy konkurencja wyrasta jak przysłowiowe grzyby po deszczu, Netflix stara się nie odstawać i stale zwiększa swoją bibliotekę.

Przyjrzałem się zatem temu, co trafiło na Netflixa w ostatnich dniach. Znajdziemy tam sporo polskich produkcji, ale też coś z zachodu. Łatwo zauważyć, że Netflix przejął sporo filmów po Showmaxie. Oczywiście to tylko w ramach oczekiwania na premierę Wiedźmina na Netflixie, która to zbliża się wielkimi krokami.

Netflix lista nowości

Czarna lista – sezon 7, odcinek 7

Czarna lista

Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen. W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff.

Bez wstydu - film (2012)

Udręczony brat powraca do domu wrażliwej siostry, aby przekroczyć granicę ich relacji. Kobieta jest jednak uwikłana w związek z próżnym lokalnym przywódcą. W rolach głównych: Mateusz Kościukiewicz, Agnieszka Grochowska, Anna Próchniak.

Botoks - film (2017)

Cztery rozgoryczone pracownice służby zdrowia łączą siły, aby poprawić swoją sytuację w medycznych realiach, które niepokojąco przypominają świat mafii. W rolach głównych: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Kasia Warnke.

Mama i tata - film (2017)

W całym kraju rodzice zaczynają odczuwać niewyjaśnioną potrzebę zabicia swojego potomstwa. W tej sytuacji dzieciom pozostaje tylko stanąć do walki o życie. W rolach głównych: Nicolas Cage, Selma Blair, Anne Winters.

Kobiety mafii - film (2018)

Szkalowana policjantka ma ostatnią szansę, by uratować swoją karierę – musi rozbić grupę przestępczą, udając jej członkinię. W rolach głównych: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Kasia Warnke.

Ogniem i mieczem - film (1999)

Ekranizacja powieści Henryka Sienkiewicza z 1884 roku. Polski żołnierz walczy o odzyskanie ukochanej od kozackiego przywódcy w czasie powstania Chmielnickiego. W rolach głównych: Izabella Scorupco, Michał Żebrowski, Aleksandr Domogarov.

Smoleńsk - film (2016)

Kiedy prezydent Polski ginie w katastrofie lotniczej, dziennikarka bada niejasne szczegóły oficjalnego dochodzenia, aby odkryć prawdę. W rolach głównych: Beata Fido, Maciej Półtorak, Aldona Struzik.

Żyć nie umierać - film (2015)

Aktor, który wyrwał się z alkoholowego nałogu, próbuje się pogodzić z dawno niewidzianą córką. Nagła tragiczna diagnoza zmusza go jednak do przyspieszenia starań. W rolach głównych: Tomasz Kot, Janusz Chabior, Jacek Braciak.

The 24 Hour War - film dokumentalny (2016)

Zaciekła rywalizacja pomiędzy Henrym Fordem II a Enzo Ferrarim prowadzi do jednego z najbardziej niezapomnianych starć w historii wyścigów samochodowych.

Wieści z Rozładowani.pl