Netflix wywołał oburzenie wśród użytkowników, usuwając Grincha z listy

Netflix wywołał oburzenie wśród użytkowników, usuwając Grincha z listy

Opublikowano 3.12.2019 13:44 -


Święta zbliżają się wielkimi krokami. Zapewne wielu z Was rozpoczęło wczoraj otwieranie swojego kalendarza adwentowego i odliczanie do Gwiazdki. Tym samym na pewno z wielką niecierpliwością czekacie na Kevina, który każdego roku pojawia się w polskiej telewizji. Nie jest to jednak jedyny film świąteczny, który chwycił za serca i stał się tradycją.

Wydaje mi się, że większość czytelników kojarzy zielonego stworka, który niejednokrotnie próbował nie dopuścić do Gwiazdki. Mowa oczywiście o Grinchu i jego niesamowitej historii, która towarzyszy podczas świąt w wielu zachodnich krajach. Niestety, nie wszyscy w tym roku będą mogli powrócić do filmu, a zwłaszcza posiadacze Netflixa w UK. Serwis aktualizując swoją listę na grudzień, usunął z niej Grincha, co wywołało duże oburzenie wśród wielbicieli świątecznych historii.

grincha

Grinch i jego problem ze świętami

Najnowsza produkcja Grinch w wersji animacji opowiada wszystkim znaną historię o zielonym potworku, który robi wszystko, by przeszkodzić w organizacji świąt. Do tej pory najpopularniejsza była wersja filmowa, jednak jak spodziewał się producent, dzieciaki pokochały Grincha jako animowaną postać. Jest to jedyny mieszkaniec Ktosiowa, który od zawsze nienawidził Bożego Narodzenia, dlatego postanowił przenieść się do jaskini i żyć w samotności. Cały czas miał jednak w planach niszczyć świątecznego ducha miasta, uciekając się do kradzieży wszelkich ozdób i prezentów w czasie snu pozostałych mieszkańców.

Jak użytkownicy odkryli, że usunięto Grincha?

Jedna z osób zamieszkujących UK zamieściła wpis na Twitterze, jakoby w ciągu jednego dnia z Netflixa zniknęła najnowsza animacja Grincha. Zażartowała, że nie podejrzewa zielonego stworka o kradzież świąt, co wywołało lawinę oburzenia także wśród innych użytkowników. Nie zabrakło wpisów odwołujących Boże Narodzenie, no bo, jak to tak bez Grincha?

Pojawiły się liczne głosy, informujące, że nie tylko ten jeden świąteczny film zniknął z platformy. Wśród grudniowej listy zabraknie także Love Actually, przez co użytkownicy są załamani i nie wiedzą, jakie są dalsze plany Netflixa na odwoływanie świąt w UK. Na szczęście Grinch jest dostępny także na innych platformach, co powinno nieco uspokoić oburzonych fanów. Jak jednak będzie wyglądała lista w Polsce? Na szczęście Przemek zdążył przygotować dla Was listę filmów, jakie znajdą się w serwisie w najbliższym miesiącu.

Źródło: Independent

Wieści z Rozładowani.pl