Oczywiście mowa o efektach na telefonie, ale od razu wyobraziłem sobie smart kanapy, które byłyby kompatybilne z Netflixem i dostarczały nam nowych efektów podczas oglądania. Project Rumble Pak, bo tak nazywa się eksperyment, synchronizuje wibracje telefonu z kluczowymi momentami w filmie lub serialu.

Przyznam, że jakby taka funkcja się pojawiła, z chęcią niektóre pozycje obejrzałbym na telefonie zamiast na telewizorze. Zapewne po dłuższym czasie zatęskniłbym za dużym ekranem, ale jednak. Podczas wewnętrznego wydarzenia zaprezentowano także kilka innych rozwiązań.

R E K L A M A

Kolejnym przykładem jest Voice of Netflix. Funkcja taka tworzy bazę dialogów w filmach i serialach i rejestruje każde słowo. Następnie możemy wypowiedzieć dowolną, nawet najbardziej nielogiczną kwestię, a urządzenie powtórzy to zdanie głosem konkretnej postaci z serialu czy też filmu. Przykładowo można usłyszeć zdanie wypowiedziane przez Jedenastkę czy też innych bohaterów Stranger Things.

TerraVision natomiast bez problemu odnajdzie lokalizację z produkcji dostępnych w serwisie. Wykorzysta do tego bogatą bazę zdjęć lokalizacyjnych. Niestety podobnie jak w przypadku poprzednich Netflix’s Hack Days, większość pomysłów zostanie odrzucona, ale jeśli chociaż jedna z powyższych zyska uznanie, będzie ciekawą opcją dla użytkowników Netflixa.


Posłuchaj nas!