Jeśli jeszcze nie wiecie jakie macie plany na zbliżający się długi weekend, to być może dzisiejsza aktualizacja oferty Netflix rozwiąże ten problem. Wyjątkowo pogoda ma być jednak w miarę dobra, dlatego konkurencja z Netflixem może być ciekawa.

W serwisie ostatnio pojawiło się sporo nowości, ale ja skupiam się na tym, co wskoczyło dokładnie dzisiaj, 1 czerwca. A tutaj kilkanaście produkcji, które bez wątpienia umilą niejeden wieczór.

Nowości Netflix

Czarne dziury: Na granicy wiedzy

AAAABZqmt WrVGlhkvuZj 3S700tG1vH8bRJn2LE4aZheJtAhZY0LfFBeNd9vCV7bdfPoQ6Cmp6CRmV7EywI4khIHBT6U9 G

Dołącz do zespołu naukowców usiłujących zrozumieć naturę czarnej dziury i zrobić jej pierwsze w historii zdjęcie, by przesunąć granice ludzkiej wiedzy o Wszechświecie.

Jak zostać Bogiem na Florydzie

Pracownica parku wodnego Krystal Stubbs robi karierę w Founders American Merchandise — piramidzie finansowej, przez którą jej rodzina już raz zbankrutowała.

Policja i rasizm

Początkująca policjantka przypadkowo nagrywa zabójstwo dokonane przez skorumpowanych funkcjonariuszy, sprowadzając na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo.

Legion samobójców

Tajna agentka składa grupie najgroźniejszych złoczyńców propozycję nie do odrzucenia: w zamian za odzyskanie wolności mają stawić czoła nadciągającej zagładzie.

StartUp

Próba wyprania skradzionych pieniędzy staje się źródłem finansowania kryptowaluty, na której interes chcą zrobić biznesmeni, skorumpowany agent FBI i gang z Miami.

The Bronze

Brązowy medal olimpijski na lata zapewnił jej status lokalnej bohaterki. Jednak przerośnięte ego i cięty język nie pomogą jej w nowej roli — trenerki wschodzącej gwiazdy.

Listy do Julii

Przebywająca w Weronie Amerykanka odpowiada na list z prośbą o poradę w miłosnym dylemacie i inspiruje jego autorkę do odnalezienia swojej dawnej miłości.

Doing Hard Time

Zabójcy jego syna otrzymują łagodny wyrok, więc postanawia celowo trafić do więzienia, aby wziąć sprawy we własne ręce.

Miss Agent

Aby schwytać groźnego terrorystę, nieokrzesana agentka FBI podejmuje się tajnej misji i bierze udział w wyborach Miss USA.

Oczy szeroko zamknięte

W wyniku kłótni o wierność żonaty lekarz wychodzi w nocy z domu i zaczyna wędrówkę pełną przypadkowych spotkań o seksualnym charakterze.


Posłuchaj nas!