Serwis Netflix poinformował właśnie oficjalnie o zakończeniu zdjęć do drugiego sezonu serialu Wiedźmin. Produkcja trafi na platformę jeszcze w 2021 roku. Na razie jednak dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Pierwszy sezon serialu cieszył się olbrzymią popularnością nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Wszystko rzecz jasna po sukcesie i promocji gry z serii Wiedźmin. Fani wyczekują kolejnych części, a już teraz mogą obejrzeć raz jeszcze pierwszy sezon.

158 dni po rozpoczęciu prac na planie drugiego sezonu serialu Wiedźmin, zdjęcia do produkcji właśnie dobiegły końca.

Wiedźmin – 2 sezon na Netflix

15 lokalizacji w Wielkiej Brytanii, 89 członków obsady, około 1200 członków ekipy i cała masa nowych potwórów – droga do zakończenia zdjęć była niemal tak spektakularna, jak sam serial.

Netflix opublikował specjalny materiał z planu, w którym możemy zobaczyć podekscytowanie obsady i ekipy – pod przewodnictwem showrunnerki Lauren Schmidt Hissrich – po zakończeniu zdjęć do długo oczekiwanej kolejnej części Wiedźmina.

Wiedzmin S2 EOP HC scaled

O drugim sezonie serialu Wiedźmin:
Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Lauren Schmidt Hissrich jest showrunnerką i producentką wykonawczą serialu.

Producentami wykonawczymi są: Lauren Schmidt Hissrich, Tomek Bagiński, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub oraz Jarosław Sawko.

Reżyserami drugiego sezonu są: Stephen Surjik (The Umbrella Academy), Sarah O’Gorman (Przeklęta), Ed Bazalgette (Upadek królestwa) i Louise Hooper (Oszustka).