Netflix wchodzi do kolejnego kraju, a kiedy ta usługa serialowa trafi do nas?

Netflix wchodzi do kolejnego kraju, a kiedy ta usługa serialowa trafi do nas?

Opublikowano 16.09.2013 8:55 -


Od kiedy przekonałem się, że serialowe, zachodnie produkcje nie przypominają tych rodzimych w stylu Klan czy Plebania, odtąd jestem ogromnym fanem kilku tytułów. Do tego stopnia, że porzuciłem konwencjonalną telewizję, ograniczając jej użycie właściwie tylko do informacji ze świata. Ba, nawet filmów długometrażowych nie chce mi się oglądać, seriale w zupełności zastępują wszystko.

W związku z czym trudno bym nie znał Netflix, czyli ot spotifaj/deezer tylko dla świata seriali. Niestety nie jest on aktualnie dostępne w naszym kraju, ale za to właśnie coraz śmielej wchodzi do Europy. Tym razem padło na Holendrów, którzy mogą się cieszyć z tej usługi za 8 Euro miesięcznie. Czy to dużo? Ciężko odnieść to do naszych realiów, gdyż u nas cena będzie z pewnością nieco inna. 

Holendrzy prócz produkcji netflixowych, będą mieli do dyspozycji kilka tytułów krajowych. Dostęp do usługi będzie możliwy poprzez takie platformy jak: PC, Xbox, Ps3 czy nawet tablety.

Czy coś wiadomo o premierze tej usługi w naszym kraju? Niestety dalej nie wiele. Nieoficjalna wieść niesie, że Netflix nie będzie dostępny w naszym kraju szybciej niż za kilka lat. Pozostaje cierpliwie czekać.

Wieści z Rozładowani.pl