Netflix ujawnia datę premiery drugiego sezonu "Sex Education"

Netflix ujawnia datę premiery drugiego sezonu "Sex Education"

Opublikowano 26.11.2019 22:37 -


Serial Sex Education miał swoją premierę na Netflixie na początku tego roku. Jak sama nazwa mówi, opowiada on o edukacji seksualnej młodzieży w wieku szkolnym, jednak w dość niestandardowy sposób. Jeśli należycie do grona fanów, oglądających ten serial, to na pewno dobrze jest Wam znana postać Otisa oraz jego rodziców. Już niebawem powrócą oni na ekrany Waszych urządzeń z kolejnymi ciekawymi historiami!

Netflix oficjalnie ogłosił, że drugi sezon Sex Education doczeka się swojej premiery 17 stycznia 2020 roku. Oznacza to, że wielbiciele serii nie będą musieli długo wyczekiwać kolejnych odcinków, przedstawiających grupę nastolatków oraz ich porady dotyczące życia seksualnego. Na platformie ma się pojawić aż 8 nowych historii, które pokażą prawdę o kolejnych bohaterach.

sex education

Skrócona fabuła pierwszego sezonu

Widzowie mieli okazję poznać już Otisa oraz jego rodziców, którzy pracują jako seksuologowie. To od nich nastolatek czerpie wiedzę dotyczącą życia seksualnego, a także częstych problemów dorosłych w tym zakresie. Kiedy jednak matka Otisa, Jean Milburn, rozstaje się z mężem z powodu zdrady, w życiu młodego człowieka wiele się zmienia. Zaczął on zmagać się z fobią dotyczącą swojej seksualności, której pokonanie nie było łatwe. Mimo to, za sprawą wielu wydarzeń, Otis stał się szkolnym seksuologiem i razem z przyjaciółką założył nieoficjalną klinikę. Zaczął wspierać nastolatków oraz dawać im porady, jak mogą rozwiązać swoje problemy, powiązane z życiem seksualnym.

Prace nad Sex Education 2 trwają w najlepsze

O zdjęciach do kolejnego sezonu serialu platforma poinformowała już jakiś czas temu. Jednak dopiero 2 dni temu Netflix podał oficjalną datę premiery, która odbędzie się 17 stycznia. Do tej pory pojawiło się niewiele doniesień, co ma pojawić się w drugim sezonie. Wiadomo jednak, że Otis będzie musiał stawić czoła swoim nowo odkrytym pragnieniom seksualnym, aby rozwijać relacje ze swoją dziewczyną. Nie jest to jednak jedyna trudna sytuacja, jaka ma zostać przedstawiona w najnowszych odcinkach.

Kolejny sezon Sex Education ma pokazać, jak duży jest problem w edukacji seksualnej w szkołach. Młodzież jest nieuświadomiona i ma wiele problemów z wyrażeniem własnej seksualności, w czym pomaga im właśnie między innymi Otis. Nie jest to jednak rozwiązanie na dłuższą metę. Co zmieni się w Moordale Secondary School? Będziecie mogli przekonać się już za 1,5 miesiąca.

Źródło: The Independent

Wieści z Rozładowani.pl