Już w piątek jedna z ciekawszych premier Netflix tego miesiąca.

Nie wiem, czy należycie do grupy fanów serialu Sex Education, ale ja z pewnością do niej się zaliczam. Serial od pierwszego odcinka wywołał u mnie fale uśmiechu, a genialna gra aktorska praktycznie całej obsady, dopełnia całości.

Gillian Anderson w roli sex-edukatorki pokazuje się z zupełnie innej strony, niż mieliśmy okazję znać ją wcześniej. Młodzi aktorzy, którzy jej towarzyszą szlifują umiejętności i odnoszę wrażenie, że z odcinka na odcinek stają się jeszcze lepsi.

SE 301 Unit 00262 RT 1 scaled
Sex Education Season 3. Aimee Lou Wood as Aimee Gibbs, Emma Mackey as Maeve Wiley in Episode 1 of Sex Education Season 3. Cr. Sam Taylor/NETFLIX © 2020

Zwiastun Sex Education sezon 3

Serial należy do mojej ścisłej czołówki seriali na Netflix. Niewiele jest takich pozycji, na które wyczekuję tyle czasu i przeglądam nawet najmniej prawdopodobne plotki na jego temat. Na trzeci sezon Sex Education musieliśmy niestety poczekać trochę dłużej, a wszystko za sprawą – jakżeby inaczej – pandemii. Na szczęście twórcom się udało i już jutro z rana pozycja wskoczy na Netflix.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Zaczął się kolejny rok. Otis ma dziewczynę, Eric chce uprawiać seks, a Jean będzie mieć dziecko. Tymczasem nowa dyrektorka szkoły, Hope (w tej roli Jemima Kirke), próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości, Aimee odkrywa feminizm, Jackson przeżywa zauroczenie, a zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw. Przygotuj się na zobowiązania wobec zwierząt, zjawiska z kosmosu, sromowe babeczki i o wiele więcej Pani Groff.

-tak nowy sezon zapowiada sam Netflix.

SE 302 Unit 00367 RT scaled
Sex Education Season 3. Tanya Reynolds as Lily Iglehart in Episode 2 of Sex Education Season 3. Cr. Sam Taylor/NETFLIX © 2020

Jak będzie w rzeczywistości? Jak wiemy trzecie sezony bywają zdradliwe dla twórców, bo zaczynając tworzyć serial, zazwyczaj mają oni pomysł na pierwsze dwie części („bo jedna wiadomo, że się przyjmie”). Później zaczyna się kombinowanie. Jasno to zresztą opisali w jednym z wywiadów bracia Duffer, czyli twórcy serialu Stranger Things. Spotkali się oni z podobnym problemem po drugim sezonie. Im na szczęście się udało. Jak będzie w przypadku Sex Education? Zobaczymy już w piątek!