Trzeci sezon hitowej produkcji pojawi się na platformie Netlix już 17 listopada, czyli za niespełna miesiąc. Przyznaję, że należę do grupy, która szansy tej produkcji jeszcze nie dała. Trzy sezony jednak to już spora dawka materiału, któremu chyba w jesienne wieczory się przyjrzę.

https://www.youtube.com/watch?v=IrQ2K4JP1MA

W trzecim sezonie The Crown królowa Elżbieta (Olivia Colman) i jej rodzina walczą by sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającej się Wielkiej Brytanii. Od paranoi z czasów zimnej wojny, przez erę odrzutowców i wypraw w kosmos, przez entuzjazm lat 60. i pozostałości lat 70. – Elżbieta II i rodzina królewska muszą dostosować się do nowego, bardziej wyzwolonego, ale i bardziej burzliwego świata.

Występują: laureatka Oscara Olivia Colman (jako Królowa Elżbieta II), Tobias Menzies (jako Książę Filip), Helena Bonham Carter (jako Księżniczka Małgorzata), Ben Daniels (jako Tony Armstrong-Jones), Josh O’Connor (w roli Księcia Karola), Erin Doherty (Księżniczka Anna), Marion Bailey (Królowa Matka) i Jason Watkins (Premier Wielkiej Brytanii – Harold Wilson).

Premiera The Crown 3 już 17 listopada tylko na Netflix.