Netflix: Siły Kosmiczne - nowy serial zapowiedziany (premiera w maju)

Netflix: Siły Kosmiczne – nowy serial zapowiedziany (premiera w maju)

Opublikowano 10.04.2020 9:20 Aktualizacja: 13.06.2020 13:55 -


Długo wyczekiwany serial Netflixa “Siły Kosmiczne” został wreszcie oficjalnie zapowiedziany. O serialu było głośno już kilka miesięcy temu, a obsada sugeruje, że możemy mieć do czynienia z porządnym dziełem.

Serial Siły Kosmiczne pojawi się na platformie Netflix już w przyszłym miesiącu, 29 maja 2020. W obsadzie znajdą się m.in. Steve Carell (związany ostatnio z platformą Apple TV+), a także znana z serialu Przyjaciele – Lisa Kudrow.

SPACE FORCE

Generał Mark R. Naird (Steve Carell) – uznany pilot Sił Powietrznych USA, który marzy o kierowaniu lotnictwem, otrzymuje zadanie poprowadzenia nowo utworzonej szóstej formacji sił zbrojnych USA – Sił Kosmicznych. Sceptyczny, ale oddany swojej pracy Mark postanawia przeprowadzić się wraz z rodziną do odległej bazy w Kolorado. Wraz z zespołem naukowców oraz “Spacemanami” pracuje nad zadaniem otrzymanym od Białego Domu. Mają wspólnie jak najszybciej sprawić, że Amerykanie (ponownie) staną na Księżycu i całkowicie zdominują kosmos.

Współtwórcami Sił Kosmicznych są Steve Carell oraz Greg Daniels (Biuro). Jest to komedia o pracy i ludziach odpowiedzialnych za stworzenie szóstego rodzaju amerykańskich sił zbrojnych zajmujących się działaniami kosmicznymi – stawka jest wysoka, ale ich ambicje jeszcze większe.

Pełna lista nowości Netflix na kwiecień

Do obsady dołącza Lisa Kudrow, która zagra Maggie Naird – ukochaną generała Marka R. Nairda. Maggie to oddana żona, która poświęcała swoje życie karierze męża przez dwie dekady. Jednak kiedy on podejmuje wyzwanie od Białego Domu, ona postanawia obrać zupełnie inną ścieżkę.

Obsada: John Malkovich, Diana Silvers, Tawny Newsome, Ben Schwartz, Lisa Kudrow, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich, Alex Sparrow i Don Lake.

Producentem wykonawczym serialu jest Howard Klein/3Arts (Biuro).

źródło: materiały prasowe Netflix.

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację