Netflix: oferta na czerwiec 2019, robi się ciekawie!
Netflix: oferta na czerwiec 2019, robi się ciekawie!

Opublikowano 24.05.2019 11:38 -


Wiosna kazała długo na siebie czekać, przyszła razem z obfitymi deszczami, a to tylko pomogło w nadrobieniu kilku pozycji serialowych. Czerwiec za pasem, jednak mimo to Netflix w tym czasie wrzuci na serwis sporo premier: nowych sezonów głośnych seriali, ale także kilka świeżynek.

Sam czekam na lipiec i premierę trzeciego sezonu Stranger Things z wytęsknieniem, jednak jeśli pogoda podobnie jak w maju nie dopisze, to będzie czym zabić czas. Przede wszystkim w czerwcu premiera piątego już sezonu Czarnego Lustra, o czym pisał Sebastian kilka dni temu. Oprócz tego zobaczymy również nowy, 2. sezon niemieckiego Dark. Co jeszcze? Pełną listę znajdziecie poniżej.

Netflix czerwiec 2019 – lista premier

Dark – sezon 2 (21.06.2019)

Zaginione dziecko zmusza cztery rodziny do gorączkowego poszukiwania odpowiedzi. Pogoń za prawdą ujawnia szokujące, skrywane od pokoleń tajemnice. Serial „Dark” otrzymał nominację do Grimme Preis — najbardziej prestiżowej niemieckiej nagrody telewizyjnej. W rolach głównych występują: Louis Hofmann, Oliver Masucci, Jördis Triebel. Twórcami serialu są: Baran bo Odar, Jantje Friese.

Czarne lustro – sezon 5 (5.06.2019)

Ta antologia science fiction obejmuje wizje bliskiej przyszłości, w której mroczna strona ludzkiej natury wypacza największe technologiczne wynalazki. Ten kultowy serial zdobył sześć nagród Emmy, w tym dwie za najlepszy scenariusz („USS Callister” i „San Junipero”). W rolach głównych: Jesse Plemons, Cristin Milioti, Jimmi Simpson.

Marvel: Jessica Jones – sezon 3 (czerwiec 2019)

netflix

Jessica Jones ma za sobą trudną przeszłość. Swoich umiejętności używa do pracy detektywa, aby wytropić dawnego oprawcę, zanim ten skrzywdzi kogoś w Hell’s Kitchen. W rolach głównych: Krysten Ritter, David Tennant, Rachael Taylor. W 2015 r. jury Peabody Award doceniło tę nagrodzoną Emmy opowieść o superbohaterach za barwne postaci i bogactwo wątków.

Designated Survivor – sezon 3 (7.06.2019)

Trzymający w napięciu thriller polityczny. Po ataku terrorystycznym na waszyngtońskie elity losy Ameryki znajdują się w rękach nisko postawionego sekretarza gabinetu. W rolach głównych: Kiefer Sutherland, Natascha McElhone, Maggie Q.

Opowieści z San Francisco – sezon 1 (7.06.2019)

Sam wyczekuję tej premiery, zapowiedzi są intrygujące. Mary Ann wraca do San Francisco i swoich dawnych ekscentrycznych przyjaciół. Serial na podstawie powieści Armisteada Maupina, z Laurą Linney w roli głównej. W rolach głównych: Laura Linney, Ellen Page, Olympia Dukakis.

3% – sezon 3 (7.06.2019)

W przyszłości świat jest jednym wielkim slumsem — z wyjątkiem wyspiarskiego raju zamieszkiwanego przez 3% wybranych. Każdy ma tylko jedną szansę, by się tam dostać. W rolach głównych: João Miguel, Bianca Comparato, Michel Gomes.