Netflix - nowości na weekendowe wieczory

Opublikowano 17.04.2020 14:56 Aktualizacja: 13.06.2020 13:55 -


Z jednej strony cieszę się, że już piątek, ale z drugiej strony mam wrażenie, że ten czas ostatnio mknie jak oszalały. Wczoraj pisałem o nowościach na HBO GO, które pojawiły się w serwisie, a dzisiaj czas na Netflix.

Sporo pozycji wskoczyło do biblioteki Netflix, kilka także zanotowało powrót. Jest zatem co oglądać, a weekendzik przed nami. Przyjrzyjcie się zatem liście nowości na Netflix na weekend.

Nowości Netflix kwiecień

Jak ukraść Księżyc

Wredny Gru postanawia ukraść Księżyc. Tyle że taki plan bardzo ciężko się realizuje, gdy pod twoją opiekę trafiają trzy bardzo sprytne sierotki.

Minionki rozrabiają

Arcyzłoczyńca Gru i jego trzy sierotki znów mają niecne plany. Zwariowany film animowany, w którym głosów postaciom użyczyła cała plejada gwiazd Hollywood.

Hasmukh

Nieśmiały komik z małego miasteczka zdaje sobie sprawę, że wymarzoną karierę umożliwi mu tylko popełnienie morderstwa.

Sergio

Namiętność, ideały i gorzka rzeczywistość zderzają się ze sobą, gdy charyzmatyczny dyplomata ONZ, Sérgio Vieira de Mello, staje w obliczu śmiertelnego zagrożenia w Iraku.

Too Hot to Handle

W rajskim otoczeniu atrakcyjni single spotykają się i łączą w pary. Jest jednak pewien haczyk – jeżeli chcą wygrać 100 000 dolarów, muszą zrezygnować z seksu.

Ziemia i krew

Właściciel tartaku i jego nastoletnia córka zostają wplątani w śmiertelnie niebezpieczny spór, gdy diler narkotyków ukrywa na ich terenie kradzioną kokainę.

Świadectwo kości

Rok po rozwiązaniu sprawy serii morderstw detektyw Amaia musi zmierzyć się z nową zagadką. Jej wizyta w dolinie Baztan będzie miała bardzo osobisty charakter.

#blackAF

W nowym serialu komediowym Kenya Barris i jego rodzina lawirują na polu minowym związków, rasy i kultury, próbując jednocześnie odnaleźć się w nowym życiu pełnym sukcesu.

Betonowe złoto

Zrobi wszystko, aby się wzbogacić. Razem z drobnym złodziejaszkiem bierze na cel berliński rynek nieruchomości. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem.

źródło i opisy: Netflix Polska

Wieści z Rozładowani.pl