Netflix - nowości na początek października

Netflix – nowości na początek października

Opublikowano 3.10.2019 14:54 Aktualizacja: 7.10.2019 14:46 -


Pierwszy październikowy weekend przed nami. Jutro śmiało wykrzyczymy „piątek, piąteczek, piatuuuunio”, szczególnie widząc pogodę za oknem. Na ratunek jak zawsze (jak to było drzewiej?!) przychodzi Netflix. Wystarczy odpalić serwis, a tam nowości, które właśnie wskakują do biblioteki.

W ostatnim czasie sporo zniknęło z Netflixa, m.in. Baby Driver, serial Masters of Sex, a także xXx. Oczywiście wiele z pozycji zapewne wróci, często tak jest, wszystko to kwestia przedłużania licencji. Co jednak pojawiło się teraz w Netflixie?

Godzilla – film (1998)

Zespół ekspertów — w tym biolog i dwóch naukowców — musi powstrzymać ogromną jaszczurkę przed zniszczeniem całego Manhattanu. W rolach głównych: Matthew Broderick, Jean Reno, Maria Pitillo.

Kamerdyner – film (2018)

Nisko urodzony i wychowany wśród arystokratów sierota cierpi z powodu zakazanej miłości, podczas gdy trzy narody walczą o kontrolę nad jego okolicą na przestrzeni 40 lat. W rolach głównych: Janusz Gajos, Anna Radwan, Sebastian Fabijański.

Nikki Glaser: Bangin’ – stand-up (2019)

Nikki Glaser wykłada kawę na ławę w stand-upie o seksie, trzeźwości i pokonywaniu własnych lęków — tylko nie liczcie na to, że oszczędzi nam szczegółów. W rolach głównych: Nikki Glaser.

Własny dom bez kredytu – prezentuje Sarah Beeny – serial/program (2018)

Ekspertka od nieruchomości i prezenterka telewizyjna Sarah Beeny spotyka się ze sprytnymi właścicielami domów, którzy opowiadają jej o urokach życia bez kredytu.

Kurier – film (2019)

Pod koniec II wojny światowej bohater wojenny zostaje rządowym agentem, który otrzymuje tajną misję: ma negocjować z Brytyjczykami wsparcie dla polskiego podziemia. W rolach głównych: Philippe Tłokiński, Julie Engelbrecht, Bradley James.

Witajcie w dżungli – film (2003)

Łowca nagród, który planuje przejść na emeryturę i otworzyć restaurację, zostaje wciągnięty w ostatnie zlecenie: poszukiwanie zbłąkanego syna szefa w amazońskiej dżungli. W rolach głównych: Stuart F. Wilson, Dwayne Johnson, Seann William Scott.

The Social Network – film (2010)

Dramat biograficzny w reżyserii Davida Finchera — kronika błyskawicznej transformacji studenta Harvardu, Marka Zuckerberga, w prezesa Facebooka i gwiazdę Internetu. W rolach głównych: Jesse Eisenberg, Andrew Garfield, Justin Timberlake.

Transformers: Cyberverse – sezon 1 (2018)

Bohaterowie animowanego serialu SF — Optimus Prime i AllSpark zaginęli. Jedyne informacje, które mogą pomóc w ich odszukaniu, zostały zakodowane w pamięci pszczoły. W rolach głównych: Sophia Isabella, Jeremy Levy, Jacob Tillman.

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację