Netflix zaskakuje - sporo nowości w środku tygodnia [lista]

Netflix zaskakuje – sporo nowości w środku tygodnia [lista]

Opublikowano 11.12.2019 13:19 -


Rzadko zdarza się tak duża aktualizacja oferty Netflix w środku tygodnia, ale nikt narzekać na pewno nie będzie. W serwisie pojawiło się sporo nowych pozycji, także tych kultowych. Oczywiście czasu na obejrzenie jest mało, bo już dni odliczamy do przyszłotygodniowej premiery Wiedźmina.

Teraz Netflix dodaje kilka filmów, a także nowe odcinki seriali. Myślę, że każdy będzie zadowolony, tym bardziej że wieczory (jeszcze) są długie. Zobaczcie najnowsze pozycje w serwisie Netflix.

Nowe oblicze Greya (2018)

Anastasia i Christian przyzwyczajają się do wspólnego życia po ślubie. Ich małżeńskiemu szczęściu zagraża jednak mroczna postać z przeszłości.

Dziura w głowie (2018)

Po żenującym występie niedoceniany aktor wraca do rodzinnego domu, gdzie odkrywa, że jego umierająca matka zaprzyjaźniła się z jego sobowtórem.

Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety (2017)

Niesamowite zdjęcia. Oszałamiające cuda natury. Podróż dookoła świata w jeden dzień. Wszystko to w fascynującym sequelu dokumentu „Ziemia”.

Harold i Kumar uciekają z Guantanamo (2008)

Harold i Kumar wskakują w samolot, by odszukać ukochaną Harolda. Ich plany trochę się komplikują, gdy Kumar zostaje wzięty za terrorystę.

Good and Prosperous (2017)

Dwaj bezrobotni bracia szukają zajęcia, które zaspokoi ambicje ich wymagającej matki, przez co podejmują się zadań przerastających ich możliwości.

Lolita (1962)

W tym komediodramacie nauczyciel angielskiego żeni się z kobietą, u której wynajmuje pokój, aby zbliżyć się do źródła swojej niezdrowej obsesji — jej nastoletniej córki.

Austin Powers i Złoty Członek (2002)

Najbardziej orgiastyczny szpieg na świecie ponownie staje do walki z arcygroźnym doktorem Zło, który zamierza połączyć siły z żyjącym w latach 70. Złotym Członkiem.

Showtime (2002)

Zawieszony w obowiązkach weteran policji ma szansę na powrót do służby. Musi tylko wystąpić w reality show z żółtodziobem, który marzy o karierze aktora.

Wieści z Rozładowani.pl