Netflix na weekend - sporo nowości w serwisie, zobacz seriale i filmy

Opublikowano 7.11.2020 19:30 Aktualizacja: 14.11.2020 10:39 -


Bezapelacyjnie to Netflix rządzi w naszym kraju, jeśli weźmiemy pod uwagę serwisy streamingowe. Nic dziwnego, bo na platformie Netflix jest masa seriali i filmów, które już można określić mianem kultowych. Nie zmienia to faktu, że niemalże codziennie biblioteka jest aktualizowana i pojawiają się nowe - lepsze lub gorsze - pozycje.

Nie mnie oceniać jakość niektórych z nich, bo nie da się obejrzeć wszystkiego. Z tego też powodu przygotowuję zbiór nowości Netflix po to, aby każdy z Was mógł znaleźć coś dobrego dla siebie. Zobaczcie najnowsze seriale Netflix, a także filmy na tejże platformie.

Citation - film

Bystra studentka rozpoczyna wojnę z nigeryjskim środowiskiem akademickim, gdy zgłasza, że popularny wykładowca próbował ją zgwałcić. Film oparty na faktach.

Miłość i anarchia - serial

Zamężna konsultantka i młody informatyk podejmują flirt sprzeczny z normami społecznymi i zaczynają zupełnie inaczej postrzegać swoje dotychczasowe życie.

Zobacz także: Jakie komedie romantyczne na Netflix obejrzeć? Oto nasza lista!

Wystarzałowa Miss - film

W czasie wycieczki do Tijuany kobieta zostaje zmuszona do współpracy zarówno z bezwzględnym kartelem, jak i agentem DEA, aby uratować porwaną przyjaciółkę.

Paranormal - serial

Gdy sceptyczny hematolog zostaje wciągnięty w serię niewyjaśnionych zdarzeń, chcąc nie chcąc, staje się nieformalnym specjalistą od spraw paranormalnych.

Prezenty z nieba - film

Podczas prac służących zamknięciu tropikalnej bazy lotniczej i zakończeniu świątecznej tradycji pryncypialna asystentka kongresmenki zakochuje się w dowódcy jednostki.

SpongeBob Film: Na ratunek

Gdy Gacuś zostaje znienacka porwany, SpongeBob i Patryk wyruszają w szaleńczą misję daleko poza Bikini Dolne, aby uratować swojego ślimaczego przyjaciela.

Zobacz także: Jakie Seriale Netflix warto obejrzeć? Oto pełna lista.

Carmel: Kto zabił Marię Martę? - serial dokumentalny

Martwa kobieta w wannie, kałuża krwi obok. Mąż ofiary twierdzi, że to wypadek, ale z sekcji zwłok wynika coś innego.

źródło: Netflix

Wieści z Rozładowani.pl