Netflix na piątkowy wieczór - nowości w serwisie

Opublikowano 7.02.2020 19:10 Aktualizacja: 13.06.2020 13:51 -


Dla niektórych piątek zaczyna się w czwartek, dla wielu, których znam - w poniedziałek. Ja jednak trzymam się kalendarza i piątek to piątek, sporną kwestią może być koniec weekendu. Do rzeczy jednak - jeśli nie macie jeszcze planów na piątkowy wieczór, tudzież cały weekend, to śpieszę z pomocą.

Netflix atakuje nas, oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa, nowościami niemalże codziennie. Kilka dni temu pisałem o planach wydawniczych na cały luty, a dzisiaj zebrałem to, co pojawiło się w bibliotece Netflixa tuż przed lutowym weekendem.

Netflix nowości:

Hologramowa miłość - 1 sezon (2020)

Samotna kobieta nieoczekiwanie znajduje miłość, gdy nawiązuje więź z hologramem stworzonym na podobieństwo swojego genialnego twórcy.
W rolach głównych: Yoon Hyun-min,Ko Sung-hee,Choi Yeo-jin. Twórcy: Lee Sang-yeop,Ryu Yong-jae.

Kto zabił Malcolma X? - 1 sezon (2020)

Kilkadziesiąt lat po zabójstwie przywódcy ruchu afroamerykańskiego, Malcolma X, aktywista podejmuje się trudnej misji odkrycia prawdy o tym szokującym zdarzeniu.

Koniara - film (2020)

Urocza outsiderka kochająca sztukę, konie i seriale fantastyczne zdaje sobie sprawę, że jej coraz barwniejsze sny zaczynają przenikać do życia na jawie.
W rolach głównych: lison Brie,Debby Ryan,Paul Reiser.

Locke & Key - 1 sezon (2020)

Gdy ojciec trójki rodzeństwa zostaje zabity, dzieci przeprowadzają się z matką do jego rodzinnego domu pełnego kluczy otwierających drzwi do mrocznych tajemnic.
W rolach głównych: Darby Stanchfield,Connor Jessup,Emilia Jones.

Recep Ivedik 5 - film (2017)

Recep postanawia wypełnić umowę w imieniu niedawno zmarłego przyjaciela, co doprowadza do tego, że zmuszony jest reprezentować Turcję na wielkim międzynarodowym turnieju.
W rolach głównych: Şahan Gökbakar,Orkan Varan,Deniz Ceylan.

Wesele babci - film (2019)

Przed ślubem babci z jej o kilkadziesiąt lat młodszym ogrodnikiem ich bardzo różne rodziny spędzają razem weekend pełen kłamstw, dramatów i konfliktów kulturowych.
W rolach głównych: Susana Alexander,Dino García, Macaria.

Farmaceuta - 1 sezon (2020)

Tragiczna śmierć syna sprawia, że farmaceuta z Luizjany nie cofnie się przed niczym, aby obnażyć mechanizmy, które doprowadziły do kryzysu opioidowego w USA.

Wieści z Rozładowani.pl