Netflix - lista nowości na poniedziałek

Opublikowano 9.03.2020 15:04 Aktualizacja: 13.06.2020 13:52 -


Prawie trzy tygodnie. Taka była przerwa w śledzeniu przeze mnie Netflixa i tego, co pojawia się w serwisie. Wróciłem wypoczęty i z przyjemnością przejrzałem nowości, tak aby się podzielić tym z Wami. Sam nadrabiać będę serialowe zaległości, dlatego lista jest przydatna.

Wiosna za oknem się rozkręca, temperatury zaczynają być iście kwietniowe, dlatego trzeba gonić seriale, aby zdążyć przed latem. Warto także przypomnieć, że wczoraj Netflix zapowiedział kolejną polską produkcję w swoim serwisie, czyli Sexify, więcej o tym przeczytacie tutaj.

Velvet

Hiszpania, lata 50. XX w. Alberto, który właśnie odziedziczył po ojcu prestiżowy dom mody, zakochuje się w pięknej krawcowej. Rodzina ma jednak wobec niego inne plany.

I am Jonas

Dorosły już Jonas wspomina swoją burzliwą przeszłość, w tym nastoletni romans z impulsywnym, mrocznym, lecz także nieodparcie pociągającym Nathanem.

Spider-Man: Homecoming

Peter Parker wraca do spokojnego życia licealisty. Ale gdy miastu zaczyna zagrażać Vulture, chłopak ma okazję udowodnić, że jest prawdziwym superbohaterem.

Miles Davis: Ikona jazzu

Wizjoner, innowator i pomysłodawca, który przeciwstawił się kategoryzacji i ucieleśnił słowo cool - wyprawa w życie i karierę muzycznej i kulturalnej ikony Milesa Davisa.

Guilty

Gdy atrakcyjny student zostaje oskarżony o gwałt przez mniej popularną studentkę, jego dziewczyna poszukuje prawdy pośród różnych wersji wydarzeń.

Podwójne morderstwo: Cisza białego miasta

Detektyw wraca do miasta Vitoria-Gasteiz, aby rozwiązać sprawę zabójstw do złudzenia przypominających zbrodnie seryjnego mordercy, który ma właśnie wyjść na wolność.

Śledztwo Spensera

Spenser, były gliniarz, który właśnie wyszedł z więzienia, łączy siły z ambitnym bokserem, by ujawnić spisek powiązany ze śmiercią dwóch bostońskich policjantów.

Sitara: Dajcie dziewczynkom marzyć

Niemy film krótkometrażowy osadzony w Pakistanie lat 70. XX w. Nastoletnia Pari marzy o karierze pilota, jednak jej ojciec ma bardziej tradycyjną wizję jej przyszłości.

Wieści z Rozładowani.pl