Wiosna za oknem się rozkręca, temperatury zaczynają być iście kwietniowe, dlatego trzeba gonić seriale, aby zdążyć przed latem. Warto także przypomnieć, że wczoraj Netflix zapowiedział kolejną polską produkcję w swoim serwisie, czyli Sexify, więcej o tym przeczytacie tutaj.

Velvet

Hiszpania, lata 50. XX w. Alberto, który właśnie odziedziczył po ojcu prestiżowy dom mody, zakochuje się w pięknej krawcowej. Rodzina ma jednak wobec niego inne plany.

I am Jonas

Dorosły już Jonas wspomina swoją burzliwą przeszłość, w tym nastoletni romans z impulsywnym, mrocznym, lecz także nieodparcie pociągającym Nathanem.

Spider-Man: Homecoming

Peter Parker wraca do spokojnego życia licealisty. Ale gdy miastu zaczyna zagrażać Vulture, chłopak ma okazję udowodnić, że jest prawdziwym superbohaterem.

Miles Davis: Ikona jazzu

Wizjoner, innowator i pomysłodawca, który przeciwstawił się kategoryzacji i ucieleśnił słowo cool – wyprawa w życie i karierę muzycznej i kulturalnej ikony Milesa Davisa.

Guilty

Gdy atrakcyjny student zostaje oskarżony o gwałt przez mniej popularną studentkę, jego dziewczyna poszukuje prawdy pośród różnych wersji wydarzeń.

Podwójne morderstwo: Cisza białego miasta

Detektyw wraca do miasta Vitoria-Gasteiz, aby rozwiązać sprawę zabójstw do złudzenia przypominających zbrodnie seryjnego mordercy, który ma właśnie wyjść na wolność.

Śledztwo Spensera

https://www.youtube.com/watch?v=SXTstmT8-_A&feature=emb_title

Spenser, były gliniarz, który właśnie wyszedł z więzienia, łączy siły z ambitnym bokserem, by ujawnić spisek powiązany ze śmiercią dwóch bostońskich policjantów.

Sitara: Dajcie dziewczynkom marzyć

Niemy film krótkometrażowy osadzony w Pakistanie lat 70. XX w. Nastoletnia Pari marzy o karierze pilota, jednak jej ojciec ma bardziej tradycyjną wizję jej przyszłości.