Netflix: lista nowości - Harry Potter i nowe seriale

Opublikowano 18.05.2020 10:15 Aktualizacja: 13.06.2020 13:56 -


Przed weekendem się nie udało, więc nadrabiam zaległości i przygotowałem listę nowości na Netflix w ostatnich dniach. Wiosna, a miejscami nawet już lato za oknem, ale na Netflixa zawsze znajdzie się wolna chwila.

Szczególnie, że wieczory dalej są chłodne, więc idealnie jest odprężyć się przed nowymi pozycjami w serwisach streamingowych. Netflix przygotował ich sporo, zobaczcie co nowego.

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

W dniu jedenastych urodzin Harry Potter dowiaduje się, że jest potężnym czarodziejem i został właśnie przyjęty do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.

Harry Potter i Komnata Tajemnic

Harry ignoruje Zgredka, który ostrzega go przed powrotem do Hogwartu. Zamiast tego razem z Ronem i Hermioną bada serię tajemniczych ataków.

Harry Potter i Więzień Azkabanu

Syriusz Black, potężny zwolennik Voldemorta, ucieka z więzienia, by dopaść Harry’ego. Cóż, nikt nie obiecywał, że trzeci rok nauki w Hogwarcie będzie łatwy i bezpieczny.

Harry Potter i Czara Ognia

Podczas czwartego roku nauki w Hogwarcie Harry Potter rywalizuje z młodymi czarodziejami z zagranicznych szkół w arcytrudnym Turnieju Trójmagicznym.

Harry Potter i Zakon Feniksa

Harry odkrywa, że jego ostrzeżenia o powrocie Voldemorta zostały zignorowane. Postanawia więc nauczyć kilku uczniów, jak bronić się przed czarną magią.

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

Pierwsza z dwóch części finałowego rozdziału sagi o Harrym Potterze. Młody czarodziej opuszcza Hogwart, by zniszczyć wciąż istniejące horkruksy.

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Gdy sytuacja wydaje się beznadziejna, Harry odkrywa trzy magiczne przedmioty, które dają mu moce pozwalające przeciwstawić się imponującym umiejętnościom Voldemorta.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Nowy Jork, rok 1926. Odważny i ekscentryczny czarodziej Newt Skamander odkrywa przerażający spisek, który zagraża światu czarodziejów.

Partacze

Nieudolny magik wykonuje sztuczkę życia: doprowadza do zniknięcia poszukiwanego przestępcy w czasie policyjnego nalotu. Teraz musi za to zapłacić.

Zakładnik

Bezrobotny 57-latek Alain Delambre przyjmuje atrakcyjną ofertę pracy, ale sytuacja staje się nieprzyjemna, gdy zdaje sobie sprawę, że jest tylko pionkiem w okrutnej grze.

White Lines

Zoe Walker porzuca swoje spokojne życie i wyrusza na Ibizę, by dowiedzieć się, co spotkało jej brata. Tam szybko wkracza na dekadencką — i niebezpieczną — ścieżkę.

Wieści z Rozładowani.pl