Netflix prezentuje film "Koniara". To nie jest to, co myślicie

Opublikowano 23.01.2020 7:53 -


Netflix zapowiedział nowy film o zabawnym tytule "Koniara" ("Horse Girl"). Nie, wbrew pozorom nie będzie to kolejna słodka produkcja o koniach i kobiecej przyjaźni.

Główną rolę w nowym filmie Netflixa odgrywa Alison Brie, znana widzom m.in. z komediowego serialu "Community". Sarah - bo tak ma na imię bohaterka - jest mało towarzyska, a jej hobby to rękodzieło i konie.

Kobieta ma problemy ze snem, z niewiadomych przyczyn budzi się w przypadkowych miejscach. Wokół niej zaczyna narastać coraz więcej tajemnic, a rozwiązaniem zagadki zdaje się być babcia dziewczyny, która według rodziny była szalona.

Outsiderka Sarah (Alison Brie), która uwielbia rękodzieło, konie i seriale kryminalne z wątkami nadprzyrodzonymi, orientuje się, że jej coraz bardziej świadome sny zaczynają przeplatać się z realnym życiem - tak brzmi oficjalny opis filmu.

Już zwiastun filmu pokazuje, że atmosfera będzie się zagęszczać z minuty na minutę. Choć tytuł może być zwodniczy, będziemy mieć tu do czynienia z dramatem wypełnionym elementami thrillera. Czuć silną inspirację twórczością Davida Finchera czy "Memento" Christophera Nolana.

"Koniara" ("Horse Girl") pojawi się na Netflixie 7 lutego. Film będzie można także obejrzeć już niedługo podczas amerykańskiego festiwalu Sundance 27 stycznia.

Wieści z Rozładowani.pl