Jeden z lepszych seriali Netflixa powoli zmierza ku końcowi. Dom z papieru i jego piąta część będzie miała premierę w grudniu tego roku. Będzie to zarazem ostatni sezon superprodukcji z Hiszpanii.

Netflix ujawnia datę premiery ostatniego sezonu serialu Dom z papieru. Zgodnie z dzisiejszą zapowiedzią, najsłynniejszy napad w historii dobiegnie końca w dwóch częściach, po pięć odcinków każda: pierwsza odsłona ukaże się 3 września, a druga 3 grudnia 2021 r.

R E K L A M A

5. sezon kultowego serialu zostanie udostępniony w dwóch częściach, 3 września i 3 grudnia 2021 r.

Dom z papieru sezon 5

Kiedy zaczęliśmy pisać 5. część w środku pandemii, czuliśmy, że musimy zmienić to, czego oczekiwano od 10-odcinkowego sezonu i wykorzystaliśmy wszelkie dostępne narzędzia, aby dać poczucie finału sezonu lub finału serialu już w pierwszej części. Zdecydowaliśmy się na agresywny styl, stawiając nasz gang złodziei na krawędzi. W drugiej części skupiamy się bardziej na emocjonalnej sytuacji bohaterów. To podróż po ich sentymentalnej mapie, która łączy nas bezpośrednio z ich odejściem.

– powiedział Álex Pina, twórca serialu.

Opis fabuły:

Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.


Posłuchaj nas!