Kolejna porcja nowości przed nami.

Kiedy nie wiecie, co zrobić w piątkowe popołudnie, to już spieszę z pomocą. Na Netflix pojawiła się pokaźna dawka premier, a w śród nich oczekiwany od miesięcy drugi sezon hiszpańskiej produkcji Sky Rojo.

Oczywiście przygody hiszpańskich kobiet to nie wszystko, bo do biblioteki trafiły inne seriale, a także filmy. Ten rok jest obfity w długometrażowe produkcje, bo Netflix chyba chce iść na rekord wypuszczając ponad 60 takowych w całym 2021 roku.

R E K L A M A

Premiery Netflix lipiec 2021

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Po rozstaniu z Jokerem Harley Quinn staje się zwierzyną łowną. Wkrótce dołącza jednak do drużyny superbohaterek, aby stoczyć walkę z królem zbrodni.

Pamiątka

Początek lat 80. Młoda studentka szkoły filmowej zaczyna odkrywać samą siebie, gdy nawiązuje romans z interesującym mężczyzną o wątpliwej reputacji.

Kingdom: Ashin of the North

W odcinku specjalnym serialu „Kingdom” tragedia, zdrada i tajemnicze odkrycie czynią z Ashin mścicielkę, która odpłaca wrogom za wymordowanie rodziny i plemienia.

Krwawe niebo

Gdy terroryści porywają lecący nad Atlantykiem samolot, cierpiąca na tajemniczą chorobę kobieta musi wyjawić światu potworny sekret, aby ochronić syna.

Ostatni list od kochanka

Dziennikarka odnajduje listy miłosne z 1965 r. i postanawia rozwikłać tajemnicę towarzyszącego im potajemnego romansu, a przy okazji sama przeżywa sercowe zawirowania.

Sfinansowani

Dwóch życiowo zagubionych kumpli w stanie nietrzeźwości przedstawia światu pomysł na przełomową aplikację, który szybko przynosi im miliony. Problem? Stworzenie apki.

Władcy wszechświata: Objawienie

Sequel klasyka z lat 80. Po katastroficznej bitwie Erernia pogrąża się w chaosie. Teela razem z nieoczekiwanym sprzymierzeńcem musi zapobiec unicestwieniu wszechświata.

Więcej o produkcji we wpisie Kuby.

Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów

Bohaterowie „Łowców trolli”, „3 nie z tej ziemi” i „Czarodziejów” muszą połączyć siły, aby pokonać tajemniczego wroga, który zagraża ich światom.

Czarnobyl 1986

Strażak Aleksiej odnajduje dawną miłość i przechodzi na emeryturę. Jednak jego spokojne życie wkrótce zakłóca tragiczna katastrofa w Czarnobylu.


Posłuchaj nas!