Need for Speed Heat już we wrześniu! Kolejna odsłona EA Games

Need for Speed Heat już we wrześniu! Kolejna odsłona EA Games

Opublikowano 13.08.2019 8:23 -


Ostatnia część kultowej serii "Need for Speed" miała swoją premierę w 2017 roku. Wtedy EA Games, wypuszczając "Payback" na PC oraz konsolę, nie trafiło niestety w gusta wielbicieli szybkich wyścigów. Producenci jednak się nie poddali i szykują dla nas coś zupełnie nowego! Najnowsza odsłona "Need for Speed: Heat" ma się pojawić we wrześniu, jednak oficjalną zapowiedź poznamy już jutro!

Fakt, że EA Games szykuje nową część kultowej gry wyścigowej, został potwierdzony już dawno. Od razu zapowiadano, że ma ona zadebiutować pod koniec 2019 roku i zaskoczyć graczy zupełnie nową fabułą. Początkowo wielbiciele serii NFS nie byli zadowoleni z tego powodu, chociażby ze względu na odsłonę cyklu w postaci "Payback", który nie spełnił niczyich oczekiwań. Tym razem może być jednak zupełnie inaczej!

Ekstremalne pościgi w NFS Heat

Wczoraj na oficjalnej stronie gry pojawił się tajemniczy zegar, odliczający czas do oficjalnej prezentacji nowego tytułu. Producent do tej pory starał się zachować produkcję w tajemnicy, stąd wielkie zdziwienie, że jednak zdecydował się podać kilka informacji jeszcze przed premierą. Nie możecie więc tego przegapić! Już jutro około godziny 16 tutaj prawdopodobnie pojawi się pierwszy zwiastun gry. Dzięki austriackiemu portalowi wiemy także, że nowa część będzie miała podtytuł „Heat”, co może nawiązywać wstępnie do jej fabuły. Czy jednak tak będzie? Przekonamy się już niedługo.

need for speed heat

"Need for Speed: Heat" na Gamescom 2019?

Po podaniu oficjalnej daty premiery od razu rzucił się w oczy fakt, że odbywa się ona niecały tydzień przed rozpoczęciem kultowych targów gier. Istnieje więc prawdopodobieństwo, iż jutro poznamy zaledwie wstępny zarys fabuły, a szczegóły pojawią się na targach w Kolonii. Mam nadzieję, że zobaczymy także grywalną wersję, która zaprezentuje dostępne tryby rozgrywki.

need for speed heat

Czym może zaskoczyć nas nowy NFS: Heat?

Z dostępnych w sieci zdjęć można wywnioskować, że na pewno pojawi się seria zmagań kierowców z policją. EA Games sam wspomniał o powrocie do korzeni jeszcze sprzed kilku lat, dlatego mamy swoje podejrzenia dotyczące rozgrywki. Prawdopodobnie wszystko będzie się odbywało w trybie free to play – jak w przypadku początkowej wersji "Battlefront 2". Czy jednak doczekamy się także powrotu na zamknięte tory? Przekonamy się już jutro.

Wieści z Rozładowani.pl

Plebiscyt DailyWeb na najlepszy sprzęt: DailyWebstery 2020 - [Zagłosuj]

Szukamy Social Media Ninja i dwóch redaktorów! [Zobacz]