Kolejnym sprzętem, który mam przyjemność testować jest zestaw 2 w 1 Natec Octopus. Mysz i klawiatura została zaprojektowana tak, by służyć nie tylko do obsługi jednego komputera, ale też łączyć się z innymi urządzeniami,

Marka Natec to z pewnością nie jest pierwszy wybór, jeżeli chodzi o wybór myszy i klawiatur. Marka, której właścicielem jest polska firma, poza urządzeniami wskazującymi produkuje także akcesoria do laptopów, akcesoria biurowe, obudowy do dysków, stacje dokujące HDD, Huby USB, a nawet sprzęt audio: słuchawki, mikrofony czy głośniki.

Natec Octopus – opakowanie i zawartość

Zestaw Natec Octopus zapakowano w elegancki i solidny karton. Z przodu widnieje zdjęcie bądź render produktu i podstawowe informacje o nim. Z tyłu znalazło się natomiast miejsce dla większej ilości informacji i cech wyróżniających produkt. W kontekście opakowania Natec z pewnością nie ustępuje bardziej znanym producentom.

Natec Octopus opakowanie

W środku nie znajdziemy za wiele. Z kartonu wysuwamy kolejny kartonik, w którym znajdziemy klawiaturę z mini instrukcją i mysz. Pod pokrywką myszy, pod którą znajdziemy baterie, znajdziemy również odbiornik USB. Musicie więc przyznać, że producent dołączył jedynie to, co niezbędne. Nie jest to jednak wada, bo to w końcu tylko zestaw myszy i klawiatury i to taki, który z racji swoich gabarytów, pomyślany jest raczej z myślą o użyciu stacjonarnym.

Natec Octopus – wygląd i wykonanie

Wygląd to zdecydowanie mocna strona zestawu Natec Octopus, a w szczególności klawiatury z tego zestawu. Umiejętnie połączono na niej plastik z aluminiowym korpusem. Wyglądem nie ustępuje ona zdecydowanie droższym produktom konkurencji. Jedyny fragment, do którego mogę się nieco przyczepić, to błyszczący plastik umieszczony między przyciskami myszy, otaczający rolkę. Zdecydowanie odstaje on wyglądem od pozostałych matowych elementów.

Natec Octopus wygląd i wykonanie

Znów za bardzo nie ma się do czego przyczepić, gdy mówimy o jakości wykonania sprzętu. Znów też trochę lepsze wrażenie zostawia po sobie klawiatura. Przyciski są bardzo przyjemne, a aluminiowy blok się nie wygina, co miało miejsce przy testowaniu zdecydowanie droższych klawiatur konkurencji. Mysz prezentuje się pod tym względem trochę gorzej, jednak jakość wykonania odpowiada tu cenie produktu i nie powinniśmy być zawiedzeni.

Natec Octopus – pierwsze wrażenia

Pierwsze wrażenia z testowania zestawu Natec Octopus są całkiem pozytywne. Zestaw kosztuje niewiele, prezentuje się bardzo dobrze i na razie nie mam się do czego przyczepić, w kontekście łączenia i pracy. Zabieram się do intensywnych testów, by móc Wam powiedzieć więcej o Natec Octopus. Pełna recenzja na łamach DailyWeb już wkrótce.


Sprzęt do testów przekazał nam producent