Nasz katalog na Black Friday 2019 ma już ponad 200 ofert!

Nasz katalog na Black Friday 2019 ma już ponad 200 ofert!

Opublikowano 29.11.2019 12:02 -


Spodziewaliśmy się, że nasz katalog ofert na Black Friday 2019 będzie duży, ale chyba nie sądziliśmy, że aż tak. Od kilku dni pracujemy (nawet po nocach), przeglądając oferty sklepów zarówno stacjonarnych, jak i internetowych.

Tak właśnie udało się nam stworzyć bazę ponad 100 ofert, które opublikowaliśmy wczoraj, a dzisiaj liczba ta przekroczyła magiczne 200 sztuk. Zaglądajcie zatem na bieżąco, bo katalog ciągle się powiększa, jest z czego wybierać.

Black Friday przynosi sporo promocji, które wyskakują niczym przysłowiowe grzyby po deszczu. Selekcjonujemy te, które wydają się po prostu ofertami fejkowymi, dodając do bazy najlepsze. Najlepsi jednak także mogą się mylić, dlatego pamiętajcie, by upewnić się co do każdej oferty, czy oby na pewno jest jedyna w swoim rodzaju, a może Wam w tym pomóc strona internetowa, która śledzi ostatnie ceny najpopularniejszych produktów, o której pisaliśmy kilka dni temu. Jeśli nie znajdziecie jej tam, sprawdźcie w porównywarkach cenowych, Ceneo np. posiada możliwość sprawdzenia historycznej ceny (dostępne po zalogowaniu). Tymczasem życzę Wam owocnych zakupów i nie zabierając więcej czasu, zapraszam do przeglądania!

 ZOBACZ NASZ KATALOG BLACK FRIDAY 2019

Wieści z Rozładowani.pl