Ach ten Windows 95... Tak reagują na niego nastolatkowie

Ach ten Windows 95… Tak reagują na niego nastolatkowie

Opublikowano 17.03.2016 9:34 - 2


Znaczną część Czytelników naszego bloga stanowią osoby, które Windows 95 znają z autopsji. Są jednak i tacy, którzy pamiętają jedynie komputery z osławionym Windowsem XP. I dla tych, i dla tych dziś nieco humorystyczny wpis – sprawdźcie, jak młodzież reaguje na komputery z Windowsem 95.

Toporny monitor “z tyłem”, wolno chodzący komputer, który ciągle się nagrzewał. Jeśli pamiętacie takie obrazki i wiecie, czym są dyskietki, to z pewnością poniższy filmik wywoła uśmiech na Waszej twarzy.

Wszystko za sprawą Fine Brothers Entertainment, którzy do nagrania z serii “React to” zaprosili grupę nastolatków, by sprawdzić, jak reagują na komputery starego typu z Windowsem 95 “na pokładzie”.

Jak widzicie niektórzy z nich mieli nawet problem z uruchomieniem komputera. W zakłopotanie sprawił ich także komunikat o bezpiecznym wyłączeniu komputera. A co z WiFi? ;-)

“Prehistoryczny, nudny, starożytny” – tak bohaterowie nagrania oceniają Windows 95, choć to właśnie w tej wersji systemu pojawiły się elementy, które znamy z obecnych Windowsów – klasyczne menu “Start”, czy pasek zadań.

A Wy jak oceniacie reakcje nastolatków? Jestem ciekaw, jak reagowaliby, gdyby dano im zagrać w gry komputerowe z tamtych czasów.

Wieści z Rozładowani.pl