Następna Motorola będzie miała rysik, ale nie będzie jak Samsung Galaxy Note

Następna Motorola będzie miała rysik, ale nie będzie jak Samsung Galaxy Note

Opublikowano 27.01.2020 15:18 -


Nie ma na rynku zbyt wiele telefonów z rysikiem. Na myśl przychodzi mi tylko seria Samsung Galaxy Note oraz LG Stylo, które nie jest oferowane w naszym kraju. Jeśli chodzi
o Motorolę, to ostatni model, w którego głębi spoczywał rysik, pracował pod kontrolą Windows Mobile/Phone. Motorola ma jednak ciekawe plany i chce uzupełnić lukę na sklepowych półkach.

Jest jeszcze Motorola Z4, która wspiera technologię N-Trig wykorzystywaną
w urządzeniach z serii Microsoft Surface i Samsung Galaxy Note (o dziwo rysik Samsunga z nią nie współpracuje). To chyba wszystko, co ma do zaoferowania rynek, jeśli znacie inne modele, koniecznie skomentujcie artykuł.

Motorola z rysikiem na przekór konkurencji

Informacja pochodzi od Evana Blassa, który już dziesiątki razy podsyłał sprawdzone informacje o nadchodzących urządzeniach. Tym razem zwrócił uwagę na nowe urządzenie Motoroli, które dysponować będzie dedykowanym rysikiem.

Pojawiło się wiele plotek na temat tego urządzenia. Ta najciekawsza mówiła o tym, że nowa Motorola będzie flagowcem, który znamy pod nazwą Motorola Edge Plus. Evan stwierdził jednak, że jest przekonany o tym, że będą to jednak dwa całkiem inne urządzenia.

Skoro nowa Motorola z rysikiem nie będzie flagowcem, nie będzie też podejmować walki z Samsung Galaxy Note. Nie smuci mnie to. Na opublikowanym zdjęciu widzimy smukłe urządzenie z wąskim obramowaniem oraz kamerą do selfie
w wyciętej dziurce wyświetlacza. Wskazywałoby to, że nie mamy do czynienia również z najtańszą grupą produktów Motoroli. Te bowiem, kamerę mają w małym notchu.

Motorola Stylus

Czym więc będzie nowa Motorola? Pewnie tym, co Motorola potrafi stworzyć najlepiej. Na łamach DailyWeb nie raz pisałem, że średniaki wychodzą jej jak mało komu. Mam więc nadzieję na urządzenie, które zaoferuje sporo ciekawych funkcji
i zachowa przy tym przystępną cenę.

Niektóre portale twierdzą, że nowa Motorola zadebiutuje na targach MWC
w Barcelonie, pod koniec lutego. Postaramy się to dla Was sprawdzić ;).

Źródło: EvLeaks.

Wieści z Rozładowani.pl