Następca Gangnam Style to Harlem Shake - hit czy kit?

Następca Gangnam Style to Harlem Shake – hit czy kit?

Opublikowano 14.02.2013 10:18 - 1


W zeszłym roku był zdecydowanie udanym, przynajmniej dla tych którzy wyprodukowali słynne Gangnam Style. Świat w istocie zwariował na punkcie tańca z ów teledysku, tym samym powodując, że teledysk wylądował w Księdze Rekordów Guinessa, bijąc rekord polubień pojedynczego klipu w serwisie Youtube. Osobiście mam wątpliwości co do jakości tego dzieła, jednak grunt, że przyjął się on u masowego odbiorcy. Zresztą pod niego został on stworzony.

Ledwo emocje opadły a tu zapowiada się godny następca. Jest nim utwór Harlem Shake, do którego użytkownicy serwisu Youtube układają enigmatyczny taniec. To chyba za dużo powiedziane, bardziej chodzi o niezidentyfikowane kocie ruchy, niemniej idea dość zabawna :-)

W sieci adaptacji powstały całe masy. Nie ukrywam, że chyba najbardziej rozbawiła mnie wersja w wykonaniu (ponoć) armii norweskiej a w szczgólności Pan udający dżdżownice w śpiworze ;-)

 

Jest także wersja z filmu Egzorcysta :-)

Gdyby tego było Wam mało, tutaj jest kompilacja najpopularniejszych wersji.

Z kolei poniżej wersja wykonana przez pracowników Facebooka. Ciekawe co na Mark ;-)

Uwielbiam inicjatywy internautów i ta z pewnością do takich się zalicza. Pomysł stosunkowo zabawny, doskonałe urozmaicenie podczas przerwy śniadaniowej ;-)

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację