NASA na Google+
NASA na Google+

Opublikowano 23.11.2011 21:32 -


Odkąd powstał portal społecznościowy Google+ co raz częściej popularne nazwiska się na nim pojawiają bijąc rekordy posiadanych subskrybentów. Stosunkowo niedawno gigant uruchomił także możliwość założenia strony na własnej firmy, marki czy też instytucji. Dzięki temu zabiegowi co raz więcej popularnych instytucji czy też marek z całego świata możemy zobaczyć na G+.

Trendowi uległa także wszystkim znana amerykańska agencja odpowiedzialna za loty kosmiczne - NASA. Nie wiem czy wiecie, ale to właśnie ich strona była jedną z pierwszych, które zaistniały w internecie, byli także jednymi z pierwszych użytkowników Twittera a teraz czas przyszedł na G+. Kilka dni po uruchomieniu oficjalnego profilu, instytucja ta posiada już 45 tysięcy fanów. Jak zapewniają pracownicy NASA, w ciągu kilku godzin profil zyskał przychylność kilku tysięcy użytkowników tego nowego serwisu społecznościowego.

Na profilu odnajdziecie masę kosmicznych informacji, serdecznie polecam pasjonatom kosmicznych podbojów jak i tym, którzy nie śledzą działań agencji na bieżąco.