Awesome Design Tools to obszerna lista narzędzi przydatnych dla projektanta zebranych w jednym miejscu. Zestawienie przygotowane zostało przez flawlessapp.io

OTo naprawdę ogromny zbiór narzędzi oraz pluginów, który warto przejrzeć. Dlaczego? Może nawet nie wiedziałeś, że czegoś potrzebujesz. Jest też opcja taka, że część Twojej pracy da się zautomatyzować pluginem lub osobnym narzędziem.

Jeśli chodzi o pluginy, to mamy długą listę z podziałem na Sketch, Figma oraz Adobe Xd. Pluginy podzielone są na parędziesiąt kategorii. Nie ma, co ukrywać – najwięcej dostępnych jest dla Sketcha. Jest tego od groma. Brakuje mi jednak jakiegoś rankingu. To pozbawionaggłębszej idei lista, którą możemy filtrować według narzędzia, dla którego przeznaczony jest plugin.

design tools

Drugą listą, równie długą, jest spis narzędzi dla projektantów oraz testerów. Znajdziemy tutaj również sporo stocków z fotkami oraz z video. BTW okładka tego artykułu pochodzi z jednego z nich – kaboompics.

Jest tutaj ogromna liczba narzędzi. Wydaje mi się, że każdy znajdzie tutaj coś przydatnego dla siebie lub po prostu coś nowego.

Całosć dostępna jest na zasadach opensource (chodzi mi o listę tych narzędzi), więc zapowiada się fajnie. Patrząc na historię repozytorium – jest dość żywe.

design commits