Sieć Play wprowadziła właśnie nową ofertę na internet stacjonarny. Za 150 Mb/s (18,75 MB/s) trzeba zapłacić tylko 35 zł miesięcznie!

Od dzisiaj Play proponuje wyjątkową, promocyjną ofertę dla wszystkich, którzy poszukują najtańszej oferty internetu stacjonarnego. Atrakcyjną cenę mogą uzyskać zarówno obecni klienci Play, jak i osoby, które jeszcze nie korzystają z usług operatora.

Operator proponuje przy tym umowę na czas nieokreślony, która zapewnia swobodę i brak długoterminowego kontraktu. Klient może z niej zrezygnować w dowolnym momencie, bez dodatkowych opłat. Co więcej, internet stacjonarny w Play to „szybkie i stabilne połączenie bez limitu danych, dzięki czemu klienci zyskują komfort korzystania z sieci” – podkreśla operator.

R E K L A M A

Nowe abonamenty Play – ceny pakietów internetu stacjonarnego

Oferta internetu stacjonarnego od Play dostępna jest w trzech wariantach, w zależności od wymagań i preferencji użytkowników. Pozwala to wybrać opcję, która najlepiej odpowie na indywidualne potrzeby klientów.

  • Pakiet 150 Mb/s (18,75 MB/s) pozwalający w pełni swobodnie pobierać pliki, przeglądać pocztę czy media społecznościowe, wszystko to w promocyjnej cenie 35 złotych*. Upload w tym pakiecie wynosi 15 Mb/s.
  • Pakiet 300 Mb/s (37,50 MB/s) będący idealnym rozwiązaniem podczas nauki online i pracy zdalnej oraz dla tych, którzy jednocześnie korzystają z sieci przy użyciu wielu urządzeń. W nowej ofercie dostępny już za 45 złotych*. Upload w tym pakiecie wynosi 40 Mb/s.
  • Pakiet 600 Mb/s (75 MB/s) to opcja dla osób wymagających, świetnie sprawdzi się podczas gier online, oglądania filmów 4K oraz ściągania dużych plików. Już za 55 złotych* miesięcznie. Upload w tym pakiecie wynosi 60 Mb/s.
Oferta na internet stacjonarny w Play
Oferta na internet stacjonarny w Play

Play deklaruje przy okazji wygodną i szybką instalację usługi w wybranym przez klienta terminie. – Internet zostanie podłączony przez profesjonalnego montera, który skonfiguruje usługę. Podczas montażu klient otrzymuje nowoczesny router zapewniający szybkie i stabilne połączenie dla wszystkich urządzeń korzystających z domowej sieci – zapewniają przedstawiciele operatora.

Promocja tylko do października

Promocja na tani internet stacjonarny w Play potrwa tylko do października. Internet stacjonarny Play jest dostępny w wybranych miejscach – aby sprawdzić, czy możemy skorzystać z oferty, najlepiej skorzystać z wyszukiwarki na stronie operatora bądź zadzwonić na infolinię.

*Trzeba pamiętać, że podane ceny uwzględniają rabaty za włączenie e-faktur i pozwolenie na przesyłanie informacji marketingowych oraz profilowanie klienta. Jeśli nie zgodzimy się na te opcje, zapłacimy w przypadku każdego pakietu o 10 zł więcej. Chociaż i w tym wypadku cena 45 zł za łącze 150 Mbit z możliwością rezygnacji z umowy w dowolnym momencie, to nadal atrakcyjna oferta.

Samo dobro od Virgin. Aż 100 GB za 10 zł na lato dla nowych i starych klientów!

– Od ponad roku znajdziecie w naszej ofercie internet stacjonarny. To rozwiązanie dla każdego, kto szuka stabilnego i szybkiego połączenia. Sam z niego korzystam prywatnie i jestem absolutnie zadowolony z szybkości oraz niskiej ceny (komentarz niesponsorowany 😉) – pisze jeden z przedstawicieli Play na blogu firmy.

– Warto się o tym przekonać samemu! Właśnie po to wprowadzamy specjalną promocję na internet stacjonarny bez zobowiązań – czyli bez długoterminowej umowy. Dajemy swobodę i elastyczność – to klient decyduje czy chce dalej korzystać z usługi i w każdej chwili może z niej zrezygnować. Mamy 3 warianty prędkości – dodaje.

W Play aktualnie można także dostać pakiet Internet + telewizja w cenie od 30 zł miesięcznie. Aby skorzystać z oferty konieczne jest posiadanie aktywnego abonamentu w sieci, ale dzięki temu za wspomnianą kwotę otrzymujemy zestaw Internet 150 Mbit + ponad 40 kanałów telewizyjnych. W pakiecie podstawowym telewizji Play dostępne są m.in. kanały TVP1, TVP2, TVP3, TVN, Polsat, MTV czy Radio 357.

Jeśli nie posiadamy abonamentu w Play, również możemy skorzystać z pakietu Internet + telewizja, który także ma sporo do zaoferowania. W najniższej opcji za 85 zł miesięcznie otrzymujemy internet stacjonarny 150 Mb/s, ponad 40 kanałów i dodatkowo jeszcze abonament Solo M na telefon.

Dlaczego warto wybrać internet stacjonarny od Play

  • Ty decydujesz, ile trwa umowa

Podpisujesz umowę na czas nieokreślony, więc możesz z niej zrezygnować w dowolnym momencie, bez dodatkowych opłat.

  • Router Wi-Fi za 0 zł

Dostajesz od nas nowoczesny router, który jest podłączony kablem do sieci internetowej. Dzięki temu Twoje połączenie jest szybkie i stabilne.

  • Prosta i szybka instalacja

W wybranym terminie nasz monter przyjedzie do Ciebie i skonfiguruje usługę wraz z routerem. Jednorazowa opłata za instalację to 50 zł.