Najpopularniejsze teksty 2014 roku na DailyWeb

Najpopularniejsze teksty 2014 roku na DailyWeb

Opublikowano 31.12.2014 9:00 -


Początkowo szkic tego tekstu powstał spod ręki Łukasza. Ten jednak zdecydował się na ordynarnie długi urlop, więc musiałem wziąć sprawy w swoje ręce. W taki właśnie sposób powstało zestawienie najpopularniejszych tekstów, które pojawiły się w ostatnim roku na łamach DailyWeb. Muszę tu doprecyzować, że samo DW pojawiło się jak pamiętacie w połowie roku, natomiast teksty jeszcze z lubik.info oczywiście także zostały ujęte.

Poniżej znajdziecie najpopularniejsze teksty z podziałem na każdy miesiąc, a także top5. W tym drugim zestawieniu zaskoczenie budzi, że aż dwa teksty znalazły się z grudnia br. No ale po krótkiej analizie, grudzień to czas podsumowań i zbiorczych zestawień, w związku z tym nie dziwota, że chociażby paczka 227 szablonów WordPress cieszyła się tak ogromnym zainteresowaniem. Jeśli dodam do tego krótką tygodniową reklamę na fejsbuku, to sukces murowany ;-)

Część z tekstów powstała także z myślą o Google, w kontekście ruchu z wyszukiwarki. TOP1 jest doskonałym tego przykładem, gdyż to właśnie Google napędziło jego oglądalność. Jednym słowem warto myśleć o wynikach wyszukiwania Google, tworząc wpis ;-)

Zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi poniższymi tekstami, zaś jeszcze dziś do południa zestawienie wzrostów i spadków DailyWeb :-)

Top 5 tekstów 2014r.

  1. Wtyczka (Shockwave) Flash nie odpowiada – czyli jak sobie poradzić z uciążliwym problemem
  2. PierdyknijOkienkoCookies() – czyli w Ministerstwie Środowiska mają poczucie humoru
  3. Jak zmienić nazwę fanpage na Facebooku, gdy ma ona więcej niż 200 polubień?
  4. Megapaczka 30 darmowych szablonów do WordPress – wrzesień 2014
  5. Przed Wami najpopularniejszy komercyjny szablon do WordPress – analiza sukcesu

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

 Grudzień

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację